Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz dolgot követtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz dolgot követtem el? [sztori]

Figyelt kérdés
Ma délután elmentem biciklizni (szokásos mindennapi tekerés, zenehallgatás közben) és amikor már jöttem hazafele (a bicikliút egy kis erdős részen megy át) ott láttam 3 srácot, vizipipáztak. Az egyik nagyon helyes volt. Elmentem mellettük, de kb. 700-800m gondolkodás után inkább visszafordultam, mert meg akartam ismerni őket :D Beszélgettünk stb.. És ami a lényeg, mondtam nekik hogy nincs otthon senki jöjjenek el hozzám.. a szüleim nyaralni vannak. Csókolóztam mind hármukkal, berugtunk, és most a "helyes srác" itt fekszik az ágyamban, holt részegen.. :S a két haverja haza ment. Mit csináljak vele ha felkel??
2012. aug. 18. 20:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Előzményként még, nagyon egyedül éreztem magamat ezért fordultam vissza hozzájuk.
2012. aug. 18. 20:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hol laksz? mennyek segíteni kipenderíteni? :O
2012. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vágom. Mindhárom megcsinált téged vagy csak a helyessrác???
2012. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Nem szexeltünk :O
2012. aug. 18. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Berúgtatok, s nem volt volt semmi szex de csók igen? Valami szex közeli élmény? Pl: simogatás, vetkőzés, orál??? Valami biztos volt.

Csak azért kérdezem, mert akkor a "helyes srác" jogosan maradt nálad, s gondolom alvás után kavarna még egyet.


S válasz: ha fel tudod kelteni, csak tedd ki az utcára. Ennyi.

2012. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hűű ha ez nem fake, akkor vagány csaj vagy (Y) én mindig ilyeneket akartam csinálni, de sose mertem. :D
2012. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túl élénk a fantáziád. Késő van, menj aludni!
2012. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem volt sajnos semmi :( nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar kiüti magát
2012. aug. 18. 21:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagány???? Inkább hülye és felelőtlen. Mi lett volna ha csak poénból minhárman megerőszakolják???
2012. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!