Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, követtem el hibákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, követtem el hibákat a kapcsolatban, és most mégse enyém a volt barátnőm. Rossz érzés, hogy nem tudok javítani. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem őt, és úgy érzem egyes helyzetekben nem viselkedtem megfelelően, nem fejeztem ki szeretetemet esetleg jól, vagy nem vele foglalkoztam adott pillanatban.


Szakítottunk. Így utólag jópár dolgot másképp csinálnék, de tudom erre sosem lesz még egy esély.

Őt pedig mindennap látom.


Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?



2014. jún. 19. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, hogy mindennap látod? Egy munkahelyen dolgoztok?
2014. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bármikor a magadénak érezted akkor ne csodálkozz hogy kidobott
2014. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyáron nem fogom látni.
2014. jún. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!