Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Városiak miért nézik le a...

Városiak miért nézik le a falusiakat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 08:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Ezt csak gondolják egyes falusiak, miért is kellene lenézni?
2018. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem tapasztalom,hogy lenéznék.Ez emberfuggo.Falun élek,de minfen vágyam a közeli városba költözni.Ott sokkal több jó ismerősöm,barátom van.Falun nagyon megy mások kibeszélése sajnos még a fiatalok körében is ezt tapasztalom.Ha pl.ideiglenesen munkanélküli vagy elkönyvelik,hogy hétalvó vagy.Ha nincs társad akkor ferdehajlamu vagy.30 felett mar szerintük eljárt feletted az élet.A középkorú,idősebb emberek is begubóznak olyan,hogy elmenjenek színházba,kulturális rendezvényre sokak számára fogalom.Inkabb a tv-t nézik.Ezen a téren a varosiak sokkal nyitottabbak.Nem mondom,hogy ott nincs bizonyos mértékű kibeszélés,de nem jut annyira kifejezésre.Ha városi ismerősömmel tslalkozok össze nem szól be vagy kiált utanam mint falun szokás.Es nem az az első kérdése,hogy vájkál a magánéletemben.Meg kéretlen tanácsokat osztogat.
2018. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

A városban élők sokkal jobban szocializáltak, napi szinten ki vannak téve mindenféle emberi kapcsoltnak.

Én is nagyon sokáig városban éltem, ott is születtem, vidéken már elég rég óta, valahogy azt érzem, kiszívja az agyam az ittlét, itt kb nincs semmi.

Amit hiányolok az a tömegközlekedés, amióta autózom(kb 23 éve) azóta egy bunkó lettem, szó szerint. Csak hát muszáj, szó szerint, rengeteg időt elvesz az ingázás az ember életéből.

2018. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondhatni, az elet rendje. :D a varosi lenezi a videkit, a videki a varosit. Ahogy ez a kolcsonosseg meg van minden masban is. Indokkal v anelkul.
2018. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem akarok általánosítani, de arányaiban több az alul iskolázott "hülye" falun mint városba. Város is tele van barmokkal, de mégis falun ez jobban kitűnik.
2018. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Én sosem hallottam, hogy a városiak lenéznék a falusiakat, az ellenkezőjét viszont gyakran. Amikor szidják a "BUNKÓ PESTIEKET" a vidékiek. Meg az örök baromság, hogy a vidék tartja el a nagyvárosokat, ami nettó baromság.
2018. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
..falun elég sok a roma,és ha pont olyan helyen laksz kivagy téve minden alázásnak..
2018. febr. 8. 09:27
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

"A városban élők sokkal jobban szocializáltak"


Panelban a szomszéd se köszönt, itt faluban meg minden szembejövő ember... :D

2018. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a jó hogy ha egymást levegőnek nézik a szomszédok,akkor sosincs vita..falun sokat érsz vele ha köszön,hátad mögött meg kibeszél..
2018. febr. 8. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

# 9


Inkább böszéljenek kü falun a hátam mügött, mint vágjanak át pöstön minden utca után, mert az módi s lehetőség rá 1000%, hiszön az érdök s pénz az úr ottan e;)

2018. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!