Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kék, zöld, rószaszín hajú...

A kék, zöld, rószaszín hajú emberek csak a külsejükkel szokták magukra hívni a figyelmet vagy a viselkedésükkel is?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Van ilyen is-olyan is. Vagy szerinted minden papagájfejű ugyan olyan?
2018. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Ahogy az első írta, minden ember más.

Nekem régen nagyon tetszettek ezek a szinezett hajak ha jól meg voltak csinálva. Szivesen is barátkoztam ilyen emberekkel. Azt gondoltam hogy érdekes egyéniségek lehetnek.

Sajnos tévednem kellett. Tapasztalataim szerint ezek az emberek azért akarnak így kitűnni a tömegből, mert máshogy nem megy.

2018. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg emberfüggő.

Nagy általánosságban azt tapasztaltam, hogy aki extrém külsőt választ, az általában nem rendelkezik nagy belső tartalommal. De ne légy előítéletes, adj esélyt mindenkinek és ne általánosíts. Van egy lány, aki még gimiben különlegesebb hajfestést csinált, egy mintát. Akkor is értelmes volt, jó barátok lettünk. Vége lett a gimiben, a barátság megmaradt és az egyik legértelmesebb nő, akit valaha láttam.

Egyetemre járok, eddig mindig átlagos hajam volt. Az elmúlt időszakban egy változó korszakomhoz értem, kipróbáltam pár új dolgot. Új hajat is, puszta kíváncsiságból és mert szerintem jól áll nekem. A belső tulajdonságaim nem változtak, de furcsa volt látni, hogy sokkal több ember figyelt fel rám.

2018. febr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!