Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senki sem hasonlít rám?

Senki sem hasonlít rám?

Figyelt kérdés

Nem mindig örülök, ha hasonló személlyel találkozom, mivel sokszor erős feszültség alakul ki a légkörben, de őszintén örülnék, ha tényleg hasonló személyiségű emberrel találkoznék egyszer.

Eddig max egy kisse hasonlitottak ram barmiben is masok, nem ertem eskuszom. Ha joban vagyok valakivel, altalaban a kiegeszitjuk egymast dolog a jellemzo, nem a hasonlosag.

Rolam annyit, hogy nagyon-nagyon érzelmes tudok lenni, de főleg magamban, tarsaságban sokszor extrém hidegvérű, kőszívű, vagy akár gyerekesen felszabadult bohóc is, attól fugg, milyen kedvemben/szutuacioban vagyok. Sokszor vagyok agressziv, indulatos, megbosszulo, eroszakos cselekmeny elkovetoje, stb. Ennek ellenere kedvenc beszedtemaim az erzelmek, pszichologia, szociologia, politikai pszichologia.

Imadok porogni, szaguldani, gondolkozni, elmelkedni, tervezgetni, aztan vegul ha valamit kitalalok uzlet/vallalkozas teren, eddig kivetel nelkul mashogy alakult, vagy mivel var nem is ahhoz volt kedvem, vagy mivel hanyag voltam/ mas dolgokra kellett koncentralnom

Minden heten elhagyok valamit, megverek valakit vagy mas engem, ugy osszeveszek valakivel, hogy kirugnak/kitiltanak valahonnan( tudom mindig, mi lesz a vege, de en nem hiszek a talpnyalasban, es nagy az igazsagerzetem, egyszeruen nem turom, ha valahol korrupcio van, vagy hazudozasok, vagy kepmutatas)

Nagyon tudok erzelmeskedni egy parkapcsolatban pl, ennek ellenere a szexualitas szamomra egyertelmuen a dinamikus agresszioval fugg ossze.

Genderqueen vagyok, pontosabbat nem irnek, mert nagyon-nagyon bonyolult, a pazichologiai hattere pediv plane. De a lenyeg, hogy nonek szulettem, hetero vagyok( pontosabban a ferfiassag vonz) alkalmi crossdresser vagyok, de ferfinak erzem magam inkabb, nonek ritkabban/kevesbe.

Ha valaki meg akar mondani barmit is helyettem, az repul a vilagbol ha rajtam mulik, viszont ha epito jellegu kritikat ad, annak eskuszom megkoszonom. A legtobb embert irtozatosan butanak latom. Lenezem azt, aki ronda/buta/szerencsetlen, ennek ellenere sajnalom es szicesen segitem a hivatalosan fogyatekosnak szuletettek egy reszet. Neha meg bant is, hogy lenezem oket, de eskuszom ugy latom, minthaindenki agymosott szerencsetlenseg lenne.

Aki hivo/vallasos, azzal nem allok szoba, max ervekkel oltom.

Nem erdekel mas velemenye, kiveve a rendorsegi eseteket, amint szoba kerul a rendorseg/feljelentes stb, akkor duhos leszek, illetve egyes esetekben bepanikolok, mivel tobbszor kerultem mar ketes szituaciokba, legtobbszor nem az en hibambol, hanem suttyo parasztokebol.

Van valaki, aki hasonlit ram esetleg? Eskuszom nem lattam meg ilyen embert, de vagyom ra, hogy megismerjek valakit, aki hasonlo



2018. febr. 8. 23:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sziaaa tesoo😀😀
2018. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Soha ne valtozz meg!!tala?:D
2018. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szoval olyan emberrel akarsz talalkozni aki sikeres es olyan mint te? Ilyen nincs. Prostikent meg foleg eselyed sincs ilyen emberek kornyezetebe kerulnod. Bar nem szoktam senkinek ilyet kijelenteni, de te egy igazi hulladek vagy. Aztmondod te sajnalsz masokat? Hidd el, ok jobban sajnalnak teged, mert teged van miert.

" legtobb embert irtozatosan butanak latom "

Ok is igy vannak veled hidd el. Az a helyzet hogy nagy dolgokra vagysz, de tenni nem teszel semmit. Alkalmazkodj, vagy dogolj meg egyedul. Undorito egy szemelyiseged van.

2018. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te nézel le másokat komolyan? Te??? Basszus, annyira ismerős a viselkedésed, az írásod, a mentalitásod, hogy nem csodálnám, ha egy bizonyos személy lennél, akit csak egyszer láttam életemben, de azóta is rajta röhögök! Tipikus nulla ember vagy, egy szánalmas nyomorék, aki akkora kupac fekália, hogy semmi mással nem tudja elterelni a figyelmét saját ócskaságáról, csak ezzel a divategós agresszor szövegelésével!
2018. okt. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!