Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Infantilis vagyok, ráadásul...

Infantilis vagyok, ráadásul meleg. Van bármennyi esélyem h találok vkit aki majd szeret így? Nem viselek pelenkát nincs fétis.19f

Figyelt kérdés
Felsorolni nem tudom minden gyermeki tulajdonságomag, inkább maradjunk annyiban, h kb az ízlésem És érdeklődési köröm mint egy 8/10 évesé. A nővérem szerint amikor elengedem magam, úgy is viselkedem. Szoktam játszani sokat. Viszont tudok komoly is lenni, PL reál tárgyakból nagyon jó vagyok és komolyan gondolom hogy affelé tanuljak tovább. De PL imádom a posztereimet is, a világűrös agynemü huzatot, a Gumball - es kisparnám, a kezeslábas pizsim, és a plüsseimmel való alvást. Lego és epitőkockák és matchboxaim a kedvenceim. Viszont tudok komoly is lenni ha kell, még a politikárol is tudok pár dolgot, de ez vagyok én amit felsorolás. Ráadásul szeretem ha kicsiként kezelnek. Mondjuk ezt csak a nővérem teszi egyelőre sajna. De nem érdekel a pelenka és semmi undorító dolog ami pisi vagy kakával kapcsolatos. Ez nem fétis.
2018. febr. 8. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. Kicsit én is hasonló vagyok azt hiszem. :)


17/F

2018. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én hetero vagyok és fogalmam sincs... De ebből lejön, hogy passzív vagy. Ha nem lövök mellé.
2018. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!