Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik fétises ismerkedő-társ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fétises ismerkedő-társkereső oldal melegeknek?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal viszonyt szeretnék fiúval, masztira+a fétiseimet kiélni, de szex nem érdekel. Hol lehet ilyet találni?

2017. dec. 28. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
smpixien van sok meleg, de nem csak melegeknek szól
2017. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
smpixie? a fétist a bdsm-mel összekeverni elég súlyos hiba...
2017. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi lennék. Nekem is ott van a lufi , latex és a felfújható fétisem. Jo lenne találni valakit akivel élvezhetem ezt de a seggbedugás az nem vonz egyéltalánn.
2017. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a latex fétisemet akarnám kiélni már... De nincs kivel.
2017. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen oldal sajnos még heteróknak sincs. Amit írnak előttem, latex, felfújható cuccok, akármik, és még sok más, amikre vágynak az emberek szex nélkül, ilyenre nincsenek oldalak. Rengeteg fajtája van. valaki pl. dohányzás közben szereti nézni a lányokat, valaki fürdés/úszás közben, stb. És ilyen társkereső oldalak nincsenek. Vagy direkt szexmentes fétiseket vállaló "prostik" sincsenek.
2017. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
recon.com, elég népszerű oldal.
2018. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!