Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok nektek problémát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok nektek problémát okozna, ha a partneretek lábfétises lenne?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt lábfétises partnerem, és egy hét után kifújt az egész, mert én nem vagyok az. Ezért mondom mindig azt suba a subához, guba a gubához.
2017. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem, amennyiben nem csak ez az egyetlen dolog érdekli. Én szeretem azt is, ha a lábaimmal foglalkoznak.

28f

2017. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem is az van :D
2017. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

De mit értetek lábfétisen?

A büdös zoknis, cipős lábak istenítését, vagy a csupasz és/vagy szőrös lábak iránti rajongást?

2017. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok


A büdös zoknik nem izgatnak :)

Gondolom aki a formás hátsókért van oda, azt sem a sz@rszagú boxerek izgatják...

Én például nagyon szeretem a talpakat masszírozni, puszilgatni, nyalogatni, szopogatni a lábujjakat. Nagyon szép látvány számomra egy ápolt láb. A talpnak az íve, a sarok, a lábujjak.

Bár tudom, hogy ezt szinte lehetetlen elmagyarázni egy olyannak, akit ez hidegen hagy.

2017. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmagyarázni lehet, hiszen az illető megérti, ha nem hülye. Maximum nem gerjed arra, hogy valaki nyalja a lábát, vagy ő csinálja ezt más lábával.

Gondolom ide tartozik az is amikor a pasik farkát lábbal kell ingerelni.

2017. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a büdös láb is izgat. :D De ez már ízlés kérdése. Mondjuk én durván fétises vagyok már öt éves koromban is erre állt a kuki :D
2017. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #5 vagyok


Nyilván el lehet magyarázni, de úgy értettem, hogy számára továbbra is érthetetlen marad, hogy mi a jó ebben. Ez pont olyan, mintha egy heteró férfinek magyaráznám, hogy milyen jó egy másik sráccal szexelni. :D

Teljesen igazad van, a lábbal verés is ez a kategória, bár engem személy szerint ez annyira nem izgat.

2017. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Én örülnék neki nagyon, mert én is az vagyok :)
2017. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2017. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!