Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1. Az adott személy a legtöbb embernek közömbös, vagy csak hosszabb ismeretség után hagy mély nyomot maga után

2. Az adott személyt a legtbben vagy nagyon útálják, vagy nagyon szeretik


Én az előbbi vagyok, de pl van egy ismerősöm aki elég rövid idő, akár pár óra alatt is nagy benyomást tud tenni az emberekre (pozitiv is, negatív is)


Szerintetek melyik a jobb, és melyikhez milyen tulajdonságok párosulnak?

Ti melyik vagytok inkább?


Ha tudtok jöhet harmadik opció is.



2018. febr. 10. 21:00
 1/5 Zoli780806 ***** válasza:
a 2-es...de csak ha rövid u-val utálják.
2018. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van első, az embereket tényleg jobb rövid u-val utálni.

Bocsi a hibákért

2018. febr. 10. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a kettes vagyok. Van akinek bejön a harsány,vicces,közvetlen személyiségem,van akinek nem. Aki jobban megismer,tudja,hogy nem vagyok olyan felületes,mint elsőre látszom,de sok ember csak ezt az oldalamat ismeri,és ez alapján ítél.
2018. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az 1. és a 2. típus keveréke vagyok azért, mert félek ismerkedni, ezért általában megvárom, míg mások kezdeményeznek, sokakkal, hiába ismerem őket x éve/hónapja, viszonylag keveset beszélek-->hosszú idő, mire rendesen megismernek.

Akinek meg kimutatom a fogam fehérjét, azok meg vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon utálnak.:D

16/L

2018. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én inkább az 1-es vagyok.

12/L

2018. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!