Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 feletti férfiak, milyen...

30 feletti férfiak, milyen okot tudnátok mondani, ami arra késztet benneteket, hogy egy volt kamaszkori nőismerősötökkel minden kontaktust kerüljetek?

Figyelt kérdés

Ha nem történt anno köztetek semmi, csak haveri viszonyban voltatok, ha nem volt konfliktusotok.


És jön egy közeg, most felnőttkorban, ahol ez a tizenegy éve nem látott ismerős velem (igen én vagyok a nő) minden kontaktust kerül, olyan távolságot tart tőlem, mintha legalábbis valamit elkövettem volna ellene.


Nem tudom, nincs semmi ötletem, mivel váltottam ki belőle ezt a hatalmas ellenszenvet és tudatos kerülést, hiszen nem is találkoztunk kamaszkor óta.


Én mindig úgy gondoltam rá, mint egy nagyon kedves, jó arcra a középsuliból, tényleg normális jó viszonyban voltunk.


Eltelt néhány év, és ez a pasas olyan szinten kerül engem tudatosan, mint ahogy a tolvaj fut a rendőr elöl.


Én nem akarok tőle semmit, noha mindig kedves voltam hozzá, de egyszerűen ez a viselkedés már kezd kínos lenni.


Úgy tesz, mintha soha nem ismertük volna egymást, még a kérdezés lehetőségét is kizárja a viselkedésével, nem tudok odamenni hozzá, hogy hé mi a problémád velem?


Semmit, de semmit nem tudok, amivel ezt kiválthattam, normális életet élek, jó szakmám van, kapcsolatom, környezetem.


De ez az ember nagyon zavar.


Mi lehet a háttérben?

Anno suttogták, hogy akart tőlem valamit középsuliban, csak végül nem lett belőle semmi.

Talán neki is ezt suttogták, mondta egy másik, azóta-is-haver.


De ha így van, szerintetek nem elég érett egy harmincas férfi, hogy felnőtt módra kezeljen egy nőt, akit ismer, de nem akar tőle semmit?

Ezzel a bunkó viselkedéssel adja tudtára, nehogy közeledni merjen? De hát én nem is akarok, nekem ő nem az esetem.


Normális viszonyt szeretnék teremteni, mint minden más viszonyomban, de ez a tahóság már kezd zavarni.


Van valakinek ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni és mi oka lehet, hogy ilyen utálatos?



2018. febr. 11. 05:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Non-verbálisan jelezte, hogy nem kedvel. Te hangsúlyozod, hogy nem akarsz tőle semmit, de mégis erőltetnéd a dolgot. Azaz mégiscsak akarsz tőle valamit. Szerintem nem kell ezt erőltetni, hagyd lógva az illetőt, és keress más ismerősöket.
2018. febr. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy ilyen nincs, hogy valakit minden ok nélkül elkezdek nem kedvelni.


Nem arra kértem tanácsot, hogy ezek után is érdemes, hanem arra, hogy milyen ötletek jöhetnek szóba ilyenkor.


Mert bocsi, de olyan nem létezik, hogy valakit kedvelek, nem látom tíz évig, és hirtelen gyűlölöm, és kerülöm.

Én tényleg nem csináltam semmit.


És nem, nem akarok tőle semmit, mint mondtam, normális viszonyt, mert zavar, ha nem vagyok a környezetemben mindenkivel legalább tűrhetően, de felőle olyan negativitás áramlik, amit nem tudok megmagyarázni.


És ezen akarok változtatni. Így érthetőbb.

2018. febr. 11. 05:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön át, hogy neki van Veled valami rendezetlen érzelme, viszonya...nem kellett tenned érte, ki tudja, lehet, hogy rólad fantáziált mindig, csak mondjuk a haverjainak nem jöttél be, és milyen a kamasz, akkor inkább hagyja :D és szenved, tudom, mert én is ilyen voltam.

Valahogy mégis szerét kellene ejteni, hogy beszélhess vele.

Ha menekül, akkor szerintem egyértelmű, ő nem tudja a mai napig, hogy magában hányadán áll Veled.

A kor egyébként nem garancia, 40 éves emberek is tudnak kamaszgörcsösséggel reagálni régi csajokra.

2018. febr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 TR75 ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy gyűlöl? Mondta? Valakinek mondta, aki elmondta neked? Nem lehet, hogy ez egy kissé erős kifejezés arra, amit te neki tulajdonítasz?

Valami itt nem stimmel, és nem feltétlenül a másik oldalon. Én azt gondolom, valami hiányzik a történetből, amit fontos lenne tudnunk.


"Én mindig úgy gondoltam rá, mint egy nagyon kedves, jó arcra a középsuliból".

Igen, meglehet, hogy a barátzóna fáj neki abból az időből. Van az úgy, hogy az meg nem beszélt konfliktusok/problémák idővel kikezdik az embert (nem kell ehhez kamasznak lenni). És van az úgy, hogy a düh segít az embernek túllendülni valamin (bár, mint említettem, nem tudom, miért gondolod azt, hogy gyűlöl).

2018. febr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régen is csak azért haverkodott veled, mert többet akart. Szerintem kínos neki ez az egész.. Az évek hamar elrepülnek, de az érzések sokáig megmaradnak.
2018. febr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"mint ahogy a tolvaj fut a rendőr elöl"

Elkövetett ellened valamit, amiről nem tudsz.... (?)

2018. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan létezik, hogy egy 30 feletti nő ilyen buta legyen?


Tisztázzuk a tényeket:

Te nem érzel semmit a férfi iránt.

Ő sem irántad, sőt lehet, hogy utál is, mert direkt kerül.


Akkor mégis mi a fenéért zavar ez téged? Valamilyen pszichés betegséged van vagy mégis mi?


Ha pedig te akarsz tőle valamit, akkor azt is megírhatod.. csak ne kertelj.

2018. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7:

"Tisztázzuk a tényeket:

Te nem érzel semmit a férfi iránt."


Dehogynem! Kedveli, az osztálytársa volt, együtt nőttek fel, jó volt a viszonyuk.


"Ő sem irántad"


Dehogynem! Kerüli, tehát valami erős érzése van.

2018. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Írj neki egy levelet esetleg.


Amúgy lehet valami tudattalan büntetés, hogy nem kellettél és nem kellesz neki. Ilyen semmibe vétellelként.


De ha ez így van ezt lehet nem tudod megbeszélni vele. Szerintem ekkor az idő lehet a megoldás. A levél se műköne lehet ekkor.


De be menj bele ebbe, hogy akkor te is negatív vagy felé.

2018. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Dehogynem! Kedveli, az osztálytársa volt, együtt nőttek fel, jó volt a viszonyuk. "


"tizenegy éve nem látott ismerős"

Nehezen nevezném én ezt szoros viszonynak, ahol ilyen rések vannak..

2018. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!