Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne tönkretenni...

Hogy lehetne tönkretenni valakit, aki tönkretette a családot?

Figyelt kérdés
3000 Euró értéket lehúzott rólunk valaki azért, mert a biciklivel az autónk alá csúszott, állította, hogy ő kézzel jelezte, hogy le akar térni. Falun történt a dolog, tehát nem volt se arra kijelölt út, se járda. Nem ismerjük őket személyesen, sőr akkor először voltunk abban a faluban. Mit lehet tenni?
2018. febr. 12. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
De ezt jogi úton sikerült neki lehúzni?
2018. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nem tudjuk, hogy kiket fizetett le, vagy kiket nem, de úgy fizettünk, hogy mi voltunk az áldozatok.
2018. febr. 12. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor elütöttetek egy biciklist? Rendőrség, bíróság megvolt? Ha igen, akkor ítélet is. Aszerint kell viselkedni, fizetni.

De ha tönkre akarod tenni, akkor üsd el még egyszer, csak ezúttal jobban. Ő meghal, vagy lenyomorodik, te meg mész a börtönbe, vagy még többet fizetsz. Remélem kiérződött a szarkazmus a válaszomból.

Üdv: egy biciklis

2018. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyen jellegű marhaságra gondoltam. Igen, megvolt, és szerintem nagyon nem normális, hogy részeg biciklis eléugrik az autós elé és ő nyeri meg a pert!
2018. febr. 12. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, mert ilyen nincs. ha részeg volt, akkor az a helyszínen kiderült, és ez az ő részére terhelő...
2018. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!