Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet "kicsinálni"...

Hogyan lehet "kicsinálni" valakit, tönkretenni az életet?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta nekem, (ellenségem), hogy tönkreteszi az életemet. Érdeklődnék hogy hogyan tudja ezt megtenni? Mit várhatok? Mire számíthatok? Rágógumit tesz az ajtom zárába? :)

Viccet félretéve komolyan kérdezem.


2017. jún. 23. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Beárul az anyukájának.


Ez függ attól hogy ki ő(mi) és ki vagy te. Hogy mekkora hatalma van stb.

2017. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%
Attól függ, hogy mennyi hatalma van feletted, mennyi mindent tud rólad és, hogy mennyire elvetemült. :)
2017. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Például így:

[link]

2017. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Elég sok módon tönkre lehet valakit tenni, ha ismerősről van szó.

Ha elindul a "lavina" akkor nehéz megállítani.


Én például beküldenék pár embert a munkahelyedre hogy téged keresnek és csapnak egy nagy balhét.

Oké, hogy te nem ismered aki a balhét csinálta, de a második ilyen után a főnököd sem lesz túl boldog.

Megrongálja egy olyan hozzátartozód sírját aminek a kárát neked kell kifizetni, lejárató blogot indít az interneten, ha van kocsid és megállsz vele az utcán, akkor számtalan kárt tehet benne, összebarátkozik olyan emberekkel akikhez te is közel állsz majd őket felhasználva csinál gonosz dolgokat, névtelen bejelentéseket tesz ellened a rendőrségen, követ, figyeli a szokásaid, nyilvánosan lejárat, kiprovokálja, hogy rosszat tegyél, rögzíti videóra és feljelent, de nem akarok tanácsokat adni, számtalan lehetősége van ha elég találékony.

2017. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Mit tettél ellene?

Az indulat hevében sok ember mond ilyet, a legtöbb esetben csak üres szó. Esetleg előfordul, hogy azon a terepen csap vissza pl ha ez munkahelyi balhé, akkor egy kínos pletykával, ha párkapcsolati dolog, akkor ott próbál ellehetetleníteni.


Azoktól az emberektől tarts, akik tök nyugodtan közlik az ilyen mondatot, minden düh nélkül.

2017. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Elterjeszti rólad, hogy zoknival hordod a szandált.
2017. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak hirtelen haragjában mondta, de azért ne adjunk már tippeket.
2017. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
lerajzol és összetép
2017. jún. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen embereknek csak a szajuk nagy, meg sok brazil szappanoperat neznek. Nem hiszem, hogy lenne annyi hatalom a kezeben, hohy tonkretegyen... meg aztan semmit nem tudunk egyikotokrol sem
2017. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a fele igazán hasznos.

Lehet hogy én vagyok a buta, de mi köze van a hatalomnak ehhez? Hogy neki mennyi hatalma van? Nem értem az összefüggést!

Egyébként eléggé komolyan mondta, nem hirtelen felindulásból, már korábban is áskálódott ellenem. Csak eddig semmi komoly nem történt.

2017. jún. 24. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!