Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja a Valentin...

Más is utálja a Valentin napot és akaratlanul is irigy a szerelmesekre?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem a szerelmesekkel van baj, hanem azzal, h ebből is hasznot húznak...
2018. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem eddig eszembe sem jutott.

Vigasztaljon az, hogy a szerelmeseknek csak szarabb lesz. :)

2018. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
A valentin napot, mint marketinges húzást nem szeretem. Az meg, hogy rosszul esik, hogy nekem nincs senkim, az az év többi napjában is ugyanúgy tud fájni :D
2018. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok irigy senkire. Boldog kapcsolatban élek. Ennek ellenére nem tartjuk a valentin napot, mert a hideg ráz ki tőle. Ez már csak pénz lehúzásról szól. Párom ki is jelentette, hogy egész évben mindig meglep apró ajándékokkal, mert szeret örömet okozni nekem, de egyedül valentin nap nem kapok semmit. Igaza van. Nagyon gáz ha valakinek évi 1 nap kell, hogy kimutassa a szeretetét másik iránt.
2018. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem utálom, de ha olyan párom van akinek fontos, akkor veszek neki valami kis ajándékot. Amúgy is tök semleges napokon is szoktam kis aprósággal meglepetést okozni. :) És nem vagyok irigy a szerelmesekre :)


Amúgy szingli vagyok. =)

2018. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem utálom ezt a napot, inkább azt hogy giccset csináltak belőle.

Minden szarságot ezzel a cimszóval kötelező megvenni és ajándékozni kötelező.

Nyáladzás az egész szerintem.

Én ha szeretek valakit és meg akarom ajándékozni , akkor nem csak ilyenkor szoktam, vagy inkább ilyenkor direkt nem szoktam.

Egyébként ez is mint a hasonlók, a birka szindrómára épül.

2018. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Számomra ez egy átlagos nap mert nincs senkim.

Aki viszont utálja és zavarja, az miért foglalkozik vele?

2018. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Úgy imádom az ilyen idiótákat, mint te... Dögöljön meg aki gazdag/szép/szerelmes.. Csak mert te nem
2018. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én utálom. Az anyák napját, a karácsonyt, nők napját, etc.


Szeretem a párom minden nap, az anyámat, a nőket, és az embereket. Az, hogy ünnepeket kell kreálni, hogy képesek legyünk erre emlékezni, az szomorú és már-már képmutatás...

2018. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
minden napot utálok, mert egyik nap sincs senkim. erről ennyit. a szerelmesek meg úgyis folyton az orrod alá dörgölik, hogy nekik milyen jó, nem csak Valentin-napkor:D szóval nem érzem másképp magam, mint máskor. változatlanul kva sz r a helyzet. :)
2018. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!