Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt veled olyan, hogy...

Történt veled olyan, hogy meztelenül megláttak véletlenül, vagy fordítva, te láttál meg valakit akaratlanul meztelenül?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Hogyan reagáltátok le a kellemetlen szitut?

2017. szept. 7. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Még fiatalabb koromban látott meg egy lány. Megállt az ajtó előtt egy pillanatra, rámnézett, megkérdezte mit csinálok (kissé felháborodva). Megszólalni sem tudtam, egyértelmű volt. Aztán tovább ment, mintha mi sem történt volna. Nem hozta szóba sosem, de akkor pár napig elég kellemetlenül éreztem magam a társaságában. (Egy ismerős család volt, náluk töltöttem a nyarat.)
2017. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exeméknél történt. Ültem a fürdőkádban és beviharzott a tesója. Se kopogás se semmi. Mikor meglátott elállt a lélegzete és kiment
2017. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is többször láttak meg, de nem foglalkoztam vele, mert leszarom. Amikor én nyitottam rá valakire véletlenül, akkor elnézést kértem, és nem lelkiztem rajta többet.
2017. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi bátyámmal nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt, így ha néha előfordul h meglátjuk egymást meztelen, nálunk nem gond.

17L

2017. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vendégeknél aludtam és korán keltem.Kimentem a fürdőszobába,hogy letussoljak,de nem zártam be az ajtót gondolva arra,hogy mindenki alszik még.

De tévedtem,mert az egyik lány akivel előző nap sokat beszélgettem bejött a fürdöszobába és végignézte ahogy fürdök.

Végig a torkomba dobogott a szivem de nem mertem neki mondani semmit, mert nagyon tetszett.

Ma már egyáltalán nem lennék szégyenlős, ha egy lány előtt le kellene vetkőznöm.

2017. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa,hogy rám nyitottak,de soha nem zavart,nem vagyok szégyellős.36N
2017. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Apám gyakran lát reggelente mert meztelenül megyek ki a konyhába is

20 f

2017. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy véletlen volt nem tudom, de amikor az egyik barátnőmnél aludtam a testvére nyitott rám törölközés közben. amikor rám nyitott háttal álltam az ajtónak, amikor megfordulta,m magam elé húztam a törölközőt, de amikor a sóvárgó szemébe néztem egyszerűen leejtettem. ott álltunk egymással szemben egy ideig. azután csak annyit mondtam. Légyszíves, és kiment...
2017. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most volt nemrég, hogy elkapott a vihar és olyan szinten szétáztam, hogy még a bugyim is tocsogott a víztől. Otthon egyből a fürdőszobába mentem, azt hittem csak a bátyám van otthon. Nálunk a családban nem zárjuk a fürdőajtót, nem gond, ha be kell jönnie valakinek. Épp teljesen meztelen voltam, mikor a bátyám legjobb barátja rám nyitott. Aki ráadásul titokban nagyon tetszik. Nem tudtam, hogy ő is nálunk van, ő meg nem tudta, hogy hazajöttem. Úgy ledöbbentem, hogy mozdulni sem tudtam. Láttam az arcán meglepődést, aztán a szemén, hogy végigmustrál, és csak jó pár pillanattal az elvárható reakcióidő után hátrált ki sűrű mentegetőzés közepette. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől.


Tavaly meg az történt, hogy suli után a szomszédban lakó fiú osztálytársamhoz vittem fel a leckét. Ő aznap hiányzott és az anyukája megkért rá. Pont összefutottam az anyukájával, aki elmenőben volt. Beengedett a házba, mondta, hogy nemrég jöttek haza, menjek fel az emeletre, ott van a szobájában. Hát tényleg a szobájában volt, csak épp meztelenül, mert a kánikula miatt muszáj volt lefürdenie és pont akkor végzett a zuhanyozással. A meglepetéstől földbe gyökerezett a lábam. Nem tudtam, most ilyenkor mi van. Hamar odaugrott a fiókhoz, előkapott egy alsónadrágot és felhúzta, de jó pár pillanatig mindent láttam. Egész megsajnáltam szegényt, láttam, mennyire odavan a szégyentől. Elvörösödött és teljesen zavarban volt míg ott voltam. Bocsánatot kértem, de csak mikor velem is megtörtént éreztem át, hogy milyen lehetett neki. (15/L)

2017. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
előfordul de nem zavar fiu vagyok
2017. okt. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!