Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez passzív-agresszív tünet?

Ez passzív-agresszív tünet?

Figyelt kérdés

Csak akkor válaszolj, ha alaposan tisztában vagy vele, mit jelent a passzív-agresszív viselkedés (nem egy mondat meghatározni).

Tehát: egy új társaságba elkezdtem járogatni, kb. 2-3 hetente. Én voltam az egyetlen új, nem nagy a társaság. Egy keves, aranyos figyelmes benyomást keltő tag első alkalommal elmondott valamit (sok dolgot is, de most ez a lényeg) magáról. Talán 2 alkalommal azután megint közölte velem, mintha nem mondta volna. Aztán tán másfél-2 hónap múlva utalt erre ott valaki neki, és ezt követően magától közölte megint velem harmadszorra is ugyanazt, mintha ez új információ lenne nekem.

Szerintem ő ennyire nem feledékeny, vagy mégis?

Szerintem ennyire nem vagyok jelentéktelen a számára, vagy mégis?

Vagy ez egy passzív-agresszív megnyilvánulás?



2018. febr. 14. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az, amit közölt veled? Talán te okot adtál arra neki, hogy azt feltételezze, "olyan" szándékkal közeledel felé, ő pedig közölte, hogy nem akar tőled semmit/van valakije? Amúgy igen, passzív-agresszív megnyilvánulásnak tűnik.
2018. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!