Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában milyen élete van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában milyen élete van annak akinek "passzív agresszív" személyiség típusú párja van?

Figyelt kérdés
Őszinte vallomásokat várok. Milyen az élet egy ilyen ember mellett?
2017. okt. 27. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
volt ilyen exem, nagyon szerettem az elején, de hamar kiölt belőlem minden pozitív érzelmet az undorító viselkedésével, megjegyzéseivel, játszmázásaival. Azóta szóba se vagyok hajlandó állni ilyen emberrel, abszolút pokollá tudja tenni a legszebb pillanatokat is.
2017. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném életnek. Inkább csak szenvedés. Az ilyeneknek nem való kapcsolat.
2017. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy személyiségtípus, hanem egy hatalmas jellemhiba. Volt dolgom ilyen emberrel, én is azt vallom, hogy soha többet, tömény kínszenvedés.
2017. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyet saját magának is köszönhet. Mert senki nem kényszeríti rá, hogy olyan emberrel legyen, akinek a személyisége nem felel meg neki.
2017. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csodalatos.
2017. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!