Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új facebookot csináltam és...

Új facebookot csináltam és mindeki azt hiszi lecsuktak stb, ez normális? 😂

Figyelt kérdés

Nem voltam egy jófiú sohasem, de nem is voltam gengszter😀😀


Annyi történt, hogy meguntam azt a sok képmutatást, szemetet ami ott van..meg a sok pletykát ami nem is igaz rólam stb stb.


Ezért letöröltem a régit, és az újat teljesen biztonságosra csináltam (lehet picit túlzásba vittem, de mindegy) kicsit kívülről olyan mint egy rendőrségi adatbázis gondolom a hülyék számára.


Tehát nem látják hány ismerősöm van, kik azok, az üzenőfalam teljesen üres még az sincs kint mikor születtem SEMMI abszolút egy üres account amibe még belenézni sem tudnak! Sehova 😀


1 fényképem van fent azt is csak max nézni tudják likeolni, hozzászólni nem tudnak! A régi accountomon 90-100 like om volt de leszartam.


A lényeg annyi, hogy most mindeki mindent feltételez rólam megértem őket ...de csak annyit akartam hogy azok legyenek akikben megbízok 😂

Ez olyan 2000 bol 110 db vagyis annyi sem.


A kérdés az, hogy te mit hinnél ha az egyik ismerősöd csinálna egy ilyen accout csak úgy hirtelen?


2018. febr. 14. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
En a sajatomon allitottam be ugyanezt,de ha elmagyarazza nem kulonosebben zavarna
2018. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor arra gondolok, hogy a sok régi üzenetet akarja valamiért "semmissé" tenni. de azok ugyan úgy ott vannak, kivéve, ha minden adatával együtt törlöd a profilodat. én is csináltam gáz dolgokat, meg törölgettem le embereket, de leszarom. régi a profilom és sokan ismernek, jók a képeim és már megváltoztam. nem posztolok hülyeségeket, mert tudom, hogy mindenki nézi és a mai világban pletykálnak róla
2018. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mint valaki, aki nem ott éli az életét, nem zavarna. Nem is érdekelne.
2018. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha nekem ilyen ismerőseim lennének pontosan ezt tenném. ha ezt látnám ismerősömnél akkor elszomorodnék, mert ezekszerint én is ilyen ismerős vagyok... ekkor igyekeznék önkritikát gyakorolni
2019. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!