Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzik az emberek felsőbb...

Miért érzik az emberek felsőbbrendűnek, ha európai fehér bőrűek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kell lenézni a másmilyen kultúrkörből származó népeket, például a hindukat.
2018. febr. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Provokálni akarsz? Csináld máshol, diszkriminációra hajlamos egyének mindenhol vannak.

A hindukat nem nézik le tudtommal a neonácik sem, legalábbis akikkel beszéltem, mivel értékelik a sokszínű kultúrájukat...

2018. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
19%
Én nem nézek le senkit. Sőt... Mit meg nem adnék, ha egy +20 centis farkú 190 magas fekete lehetnék. Minden héten lenne vagy 3 különböző csajom. Mellesleg így kisfarkúként, alacsonyan, soványan is csóró és magányos vagyok, tehát tök mindegy a bőröm színe. Nem vagyok felsőbbrendű.
2018. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most azok nevében válaszolok akik így érzik, nem a magam nevében: A sok ezer éves kultúra miatt.
2018. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Mert a szines bőrűeknek nincs 1000 éves kultúrájuk??? Akkora fogyatékosság ez a fehérek részéről, ha visszagondolok hányingerem van attol amit csináltunk mi fehérek. Annyi h fejlettebbek voltak anno az europai feherek, ezert ugy ereztek h mindent megtehetnek a szinesbőrűekkel. Nálunk megy a cigányozás, a rosszabb réteg miatt, de gondolom mindenhol van egy olyan rassz amit utálni lehet...
2018. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem nézek le senkit, mindenkit egyformán utálok XD


Viccet félretérve: Nekem minden 'rasszból' van ismerősöm, akik nagyon rendesek és aranyosak. (Főleg amikor a Nigériai származású az első hólapátolásáról beszél XD)

De, az igaz, hogy nem fogok olyan párkapcsolatot vállalni semmi képp, aki nem európai vagy japán (a kultúrát nagyon szeretem, jó tapasztalataim vannak eddig csak a japánokkal), de még azt is átgondolnám... esetleg Dél-koreai (nem, nem vagyok Kpop fan).

Miért? Mert nagyon különböző egy-egy ember felfogása (még magyarok között is, oh jajj!), hogy semmi kedvem az ebből adódó kellemetlenségekkel küszködni.

Amúgy mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kit utál és miért... ne akarják már bárkinek is megmondani, hogy mit gondoljon? Mi van itt? 1984? 2+2=5? XD


De vicces egyébként, hogy lassan egy fehér férfinak kevesebb joga lesz, mint egy afrikai transzvesztita háromévesnek XD


PL: SW Az utolsó Jedi: az összes fehér férfi a 'rossz' oldalon, míg a 'jó' oldalon mindenféle rassz felsorakozik. De bezzeg ródiai egy darab sem volt! Fajgyűlölők! XD

2018. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!