Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek milyen...

Ti is észrevettétek milyen sok elhízott fehér bőrű nőnek van néger pasija? Ők a csúnyácskák akik másnak nem kellenek, vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, mielőtt valaki letámadna, és nem provokáció céljából írtam a kérdést, a közösségi oldalakon szembesültem vele.

2018. febr. 1. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Talán ezeknek a pasiknak nem kell megtoldani egy lépéssel...ha érted, mire gondolok.:-)
2018. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik jó nagy a farkuk. Amúgy meg simán lehet, hogy a belső alapján, bár erre kevesebb az esély
2018. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a néger pasik egy része kifejezetten a kövér nőket szereti.

Meg tényleg lehet, hogy ha sok a háj, akkor jobban hozzáfér egy nagyobb mérettel rendelkező pasi :D

2018. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a feketék jobban szeretik a ducikat. Kb minden második sorozat tele van ilyen viccekkel.
2018. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Észrevettem is nem csak dagadt fehérnek van fekete csávója, attól függ kinek mik az igényeik.

Dagadtban is van szép arcú, amit lehet a néger szeret, számomra lehúzza az összképet.

Na meg ugyebár nekik kétszer akkora van mint nekünk fehéreknek, így egyik lyukat teletömve sem kell szégyenkezniük.


Ha ránézel erre a párra, valahogy azt érzed közös a hobbijuk, szenvedélyük.

[link]

2018. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Érdek kapcsolat - letelepedési célok miatt csak ezt a csajszik nem vágják addig.

Megkapják s jön a csere a gizda szöszire;)

Ezek a "tanult menekültek".

2018. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, kapásból 3 volt osztálytársamat is tudom mondani. Mind kövér és mindet egy néger dugja, illetve az egyiket már egy arab de előtte ő is négerrel volt. Nekik valamiért a kövér nők tetszenek, amikor volt néger csoporttársam,ő is mindig a kövér lányokra mondta hogy de jól néznek ki, hogy ring a csípőjük meg ilyenek, engem meg sajnált hogy elfúj a szél :D
2018. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert a négerek kultúrája alapvetően sokkal elmaradottabb az európaiakéhoz képest, és esetükben a kövérség az anyagi jólétet és a nőiességet szimbolizálja, hasonlóan, mint nálunk a középkorban. Mivel Afrika sok régiójában a lakosság alultáplált és szegénységben él, így az ide vándoroltaknak eltérő az értékrendjük.
2018. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

"négerek kultúrája alapvetően sokkal elmaradottabb az európaiakéhoz"


Akkor mi van az európai és amerikai feketékkel?

2018. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Hatalmas téves sztereotípia ez a négereknek nagy van....
2018. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!