Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire igaz, hogy a fehér...

Mennyire igaz, hogy a fehér ember felsőbbrendűnek esetleg jobbnak érzi magát egy arabtól vagy egy afrikaitól?

Figyelt kérdés

Nagyon "csúnyákat" hallok még olyanoktól is akik állítólag nem rasszisták.

Személyes tapasztalat is akad, egy jó beszélgetés után említettem hogy apukám palesztin, és onnantól olyan lekezelően beszélt velem a srác, hogy az hihetetlen. Aztán azt mondta, hogy nem akart megsérteni, még jó hogy fehér vagyok. Kérdeztem ezt mégis hogy érti? Erre: hát őő nem rasszista, de az ember színe mégiscsak fehér...


2015. jan. 3. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Magyarországon sajnos teljesen elfogadott a rasszizmus...
2015. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer rákerestem a világ IQ térképére és összehasonlítottam Afrikát és Európát. Nem tudom mennyire hiteles, vagy hogy ez is rasszizmus-e akkor.


[link]

2015. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csalafinta az a térkép amit a 2-es linkelt. Ha azokat az embereket nézzük akik maradandót alkottak(PL: Sportban: Usain Bolt, Michael Jordan, Zenében: 2Pac,Bob Marly,Michael Jackson,) akkor van köztük jó pár néger. Én a négerekre mindig is úgy néztem hogy ők azok az emberek akik nem hagyják magukat bármi van. A palesztin és hasonló származású emberekkel pedig talán azért ellenségesek olyan sokan mert a médiában mindig azt mutogatják hogy már megint háborúznak és hogy ezt meg azt megölték a "terroristák". Sokan nehezen tűrik hogy valaki különbözik a "többségtől" és azt máris lenézik. És szerintem ez "az ember színe mégiscsak fehér" szöveg pedig undorító.
2015. jan. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

2-es vagyok. A világ egyik legmagasabb IQ-jú embere történetesen színesbőrű. De ettől még az az igazság, hogy nagyon el vannak maradva ész ügyileg. Ezek tények és nem kívánság, meg emberség kérdése.

Tőlünk pedig az ázsiai emberek okosabbak átlagban. Ettől nem érzem kevesebbnek magam.

Nehéz helyzetben van a Kárpát-medence, mert ide gyűlt a legtöbb ember, és amitől sokszínű és okos genetikai variációk is vannak, a kevésbé dolgos népből is kijutott. Idáig jutottak keletről.

2015. jan. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"árja származás"


Én is német származású vagyok, de ilyen ostobaságot eszembe nem jutna leírni :D

Szerintem csak trollkodsz.

2015. jan. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#6: A példának felhozott emberek pont nem jó példák, mert az IQ teszt nem méri sem a sport sem a zenei tehetséget.
2015. jan. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

ma 01:42

Nem árt tudni, hogy a magyaroknál sokkal rasszistább népek is élnek, mint pl: a japánok.. vagy az angolok..vagy a franciák.. Ők aztán még minket is túlvernek ha rasszizmusról van szó.. Kint élek Angliában, és itt aztán bőven akadnak rasszisták.

Nem is olyan régen egy magyar nő mondta nekem, hogy azért költözött el a férjével Londonból, mert az iskolában a gyerekét nem csak a diákok, de még a tanárok is kinézik, csesztetik. A bűne, hogy az apja fekete..

2015. jan. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!