Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ha ettől vagyok...

Mit tehetnék ha ettől vagyok depressziós?

Figyelt kérdés
Rengeteg tervem lenne az életbe, de túl kevés időm és pénzem a megvalósítására. Az időt nyilván nem fogom tudni befolyásolni, pénzt meg jelen helyzetben nem érzem úgy hogy elő tudnék teremteni annyit. nem vagyok egy Bill Gates vagy egy Mark Zuckerber hogy valami szenzációval elő tudjak rukkolni, se Tiborcz István. Mi lehetne a megoldás erre a problémára?
2018. febr. 15. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen tervekrol van szo
2018. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a világot átalakítani nem tudod, de magadat igen, akkor szerinted mi a megoldás?
2018. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pénz hiánytól vagy depressziós? Ez baromi gáz. Mégis mit nem tudsz metvalósítani pénz nélkül. Mert ha ide.tudtál írni akkor úgy sejtem nem az utcán alszol és van is mit enned. Nem jut pénz drága autóra vagy gyémánt gyűrűre? Vagy mire? Komolyan nem értem. Egy drága cucctól lennél boldog? Magyarázd már el, mert döbbenettel állok a problémád előtt. Kb. Azt tudnám megérteni ha egy drága külföldi életmentő műtétre kellene a sok pénz. De kétlem, hogy ilyesmiről van szó.
2018. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Mégis mit nem tudsz metvalósítani pénz nélkül."


Nagyjából semmit amit szeretnék. Tudod ebben a világban minden pénzbe kerül. Mondjuk úgy nem tudok az az ember lenni, aki lenni szeretnék.

2018. febr. 15. 20:17
 5/9 anonim válasza:
Kedves kérdező én is ez miatt vagyok depressziós, pénz nélkül csak élek, de nem boldog életet
2018. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg rossz célokat választottál. Egy kocsitól, háztól, egyéb tárgytól nem leszel boldog. Utazni olcsón is lehet. Kiköltözni pénz nélkül is lehet.

Amúgy meg ha sokat tanulsz, akkor simán lehet olyan állásod amivel tudsz elég pénzt keresni, persze, ha nem saját országot akarsz venni.

2018. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs rossz cél, csak kevés pénz.

Nem kocsitól meg háztól lesz boldog az ember, hanem hogy van egy saját egzisztenciája, és nincsenek napi anyagi gondjai...

2018. febr. 15. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne legyenek egzisztenciális problémáid, elég némi nyelvtudás, meg egy közepesen használható diploma/szakma. Ha ennyi a célod, akkor nem kel, hozzá Bill Gates-nek lenni, elég ha egy minimális energiát belefektetsz a tanulásba.
2018. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5. Te a szar helyesírásodtól vagy depressziós. Kérdező szerintem baromi rosszul állsz a dolgokhoz. Az egészséget leszámítva minden megvalósítható pénz nélkül...minden. Persze más kategória ha valaki az utcán él és ennie sincs mit. De te nem ezen a szinten vagy. Még onnan is felküzdötték magukat emberek akik igazán akarták. Nekem sem volt pénzem 18 évesen. De elmentem tanulni. Lett 2 diplomám egyminimálbéres közalkalazotti állásom amit viszont nagyon szeretek. Ebből is tudtam félre tenni és 35 éves koromra venni egy szép kis lakást. De előtte sem nélkülöztem a páromnak sem volt pénze mégis körbe utaztuk európát. Mivel kocsink sem.volt busszal mentünk és kempingben vagy apartmanokban laktunk fillérekért. Kaját vittünk magunkkal, de a látnivalókra mindig jutott pénz. Nagyon boldogok voltunk, hogy ennyi helyre eljutottunk kevés pénzből és annak, hogy ott voltunk egymásnak. Nem a tárgyi dolgoktól leszel boldog hanem az emberi kapcsolatoktól ha vannak akik szereznek. És ezt nem tudod pénzzel megvenni. Még mindig nem írtad le konkrétan mihez kell a pénz? Egzisztencia az emberek többséhének nem hullik az ölébe. Mint ahogy már mások írták kell egy jó diploma vagy szakma egy nyelvtudás sem árt és lesz állásod...abból meg pár év múlva egzisztencia. Ha jólfizető állásod lesz azonnalki tudsz venni egy lakást és máris önálló vagy. Ilyen elkényeztetett módon, hogy lehet hozzáállni a dolgokhoz, hogy depressziós vagy mert nimcs rögtön meg mindened. Ha folyton azt nézed mid nincs akkor folyton boldogtalan leszel. Bármilyen gazdag vagy mindig lesz akinek több van. És hidd el sokkal boldogabbak akik megküzdöttek azért amilyük van mint azok akiknek az ölükbe hullott. Hidd el minden elérhető.persze ha te csak drága ruháktól meg limuzintól lennél boldog és luxus éttermekben való üldögéléstől akkor szívből sajnállak. Ha nem írd meg mi hiányzik.pontosan és megírom hogy lehet megvalósítani.
2018. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!