Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha depressziós vagyok?

Mit tegyek ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú storym van... A gyerekkoromat folyton költözéssel töltöttük mert anya elhagyta apát és mindig mentünk új várisba és új suliba. Új nevelőapákhoz és soha nem volt az én érdekem nézve. Csak nagymamámra számíthatok az életben senki másra. 5 éve anya megtalálta a legjobb pasit akit keresett:) én is szeretem a jelenlegi nevelőapámat most vettünk egy házat a nyáron de engem ez sem tud felvidítani.. Nagyon komolyan megváltozott az életem.. A lábam 3 hétig volt gipszben, most sín van rajta 6 hétig.. (Térdszallagnyúlás) A barátnőim ott voltak velem amikor történt és velem sírtak de ha olyan van hogy bajban vagyok kitagadnak.. Ellenem vannak és ez baromi rossz. NEM foglalkoznak velem és fáj már azbis, hogy a fiú aki a legjobb barátom volt így elhagyott.. Már depinaplót is vezetek mert ez boldoggá tesz és a suliban szünetekben ezt rajzolgatom:) Anya folyton kiabál velem de tudom hogy nagyon szeret. Én mégis depis sz*r vagyok ilyen jó nevelésben is:(( Nem tudom mit tegyek mert senki nem vigyáz a lelkemre csak jobban összetörik:( az osztálytársaim folyamatosan piszkálnak és minden nap halálérzettel kelek fel:( anyának nem merem mondani mert az ilyet nem lehet vele megbeszélni és nem is szeretek az érzelmeimről beszélni még mamának sem.. Mit tehetnék amitől jobb lenne? (Kérlek ne írjatok rosszakat így is szar*l vagyok) 13/L

2017. nov. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Engem is ért nagyon nagy csalódás, akiben a legjobban megbíztam, és legjobban szerettem, az hagyott itt a francba. Kiöltem magamból mindent, nincsenek érzéseim, próbáld te is ezt elérni szerintem.
2017. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy nem akarok érzéstelen lenni..
2017. nov. 28. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne depinaplónak nevezd, hanem happynaplónak, hiszen boldoggá tesz. :)


Nehéz a kamaszkor mindenkinek. Ha meg ilyen volt a gyerekkorod, költözős, nem stabil, stb., akkor ez még rátesz egy lapáttal. De túl leszel rajta.

Addig is: keress az életben jó dolgokat. Rajzolj, olvass, vegyél részt olyan iskolai programokon, amik megtetszenek (kirándulások, sport, énekkar, akármi). Az olvasás egyébként is terápiás. De jóféléket olvass. Janikovszkyt pl.:

[link]

2017. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Happy Depi Napló:) ez tetszik:) köszi a választ
2017. nov. 28. 18:34
 5/5 anonim válasza:
Hello!Jobban vagy már?
2020. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!