Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó az ha önmaguk hitegetésére...

Jó az ha önmaguk hitegetésére fórumoznak az emberek? Vagy inkább a kérdésre adó tudás a fontos? Elhitette magával a nő, hogy vevő az élet kalandjaira éstud azonosulni a kérdéssel, aztán elbújt. Kókler?

Figyelt kérdés
Igazat akarnak nyerni a nők de nem bizonyítják be ténylegesen, hogy nem igazak az őket ért vádak, személyi minősítések, miszerint haszonelvűek.
2018. febr. 15. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy saját magadnak vagy képes ellentmondani a kérdésekben. Te egészen véletlenül nem önmagad hitegetése miatt fórumozol és ontod magadból a bombanős/szép nős haszonelvűs kérdéseket, hogy végre valaki igazolja a torz világképedet?


"Jó az ha önmaguk hitegetésére fórumoznak az emberek? Vagy inkább a kérdésre adó tudás a fontos? Elhitette magával a bombanős pszichopata, hogy mások vevők a soviniszta nézeteire, tudnak azonosulni a kérdéssel, aztán elbújt. Dehogy bújt! Csak kitiltották már vagy ötvenszer, és remélhetőleg holnap megint eltűnik. Kókler? Normális egyáltalán?" - Örök rejtély marad.

2018. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod becsülni hogy eddig hány profilodat tiltották ki? Biztos azért történt mert neked volt igazad de nem bírja senki elviselni, és nem azért mert undorító provokáció mind.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=bomban%F5&k..


Lassan elindul a harmadik év mióta itt tanyázol, és te mindössze odáig jutottál hogy nem csak a bombanők a hibásak mindenért, mert te nem jutottál nőhöz az életben, hanem a szép nők is, 2018-ban meg már egységes a "nők". Ha ki más lenne hibás azért mert te balf asz vagy, ha nem minden nő...

2018. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nő akadályozza meg a férfi boldogságát azáltal, hogy kirekeszti vagy visszautasítja. Tehát ő a hibás. Akkor nem lenne hibás, ha odadná magát a férfinak és az utasítaná vissza. Ne írj több butaságot.
2018. febr. 15. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én haszonelvű vagyok és boldog vagyok, ha az ilyen nyomikat elkerülhetem.
2018. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4#

Te mikor adtad magad oda utoljára egy homoszexuális férfinak, hogy benned ő örömét lelhesse? Ja, hogy ha neked nem tetszik az aki beléd akarja dugni a cerkáját, ezért nem dugsz vele az teljesen rendben van, de ha egy nő undorodik attól a sz_rkupactól ami te vagy az már emberiség elleni bűntett.

2018. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először nem is értettem a kérdést, meg a bombanősök hosszabbak is szoktak lenni, de tényleg, kétségkívül bombanő barátunk.

Szóval még mindig nincs nőd. Ejej.

2018. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hät öcsém te nem vagy százas.
2019. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!