Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » C# programozók. Mennyire...

C# programozók. Mennyire fontos a végzettség ahoz, hogy alkalmazzanak egy cégnél? Elég a tudás?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Vegzettseg es szakertelem szerint valogatnak. Ha nincs vegzettseged, nincs benne a cvd-ben, szerezzel egy c# programozoi minositest, ird bele a cvd-be, menjel el kisebb ceghez, ahol tapasztaltabb c# programozo leszel. Az evek szamaval jon a rutin. Manapsag egyre tobb helyeb latom, hogy ilyen meg olyan diploma es/vagy egyenerteku munkatapasztalat a szakteruleten.
2017. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
43%

Papír nélkül dolgozom C# programozóként, nekem szerencsém volt, egetemi éveim alatt ugyanis 1-2 éves szakmai gyakorlatot tudtam összeszedni (nyári munka + 1-2 félév halasztás meló miatt). Egyetemet végül is nem bírtam (éljen soká az analízis tanszék), de most már elég gyakorlatom van ahhoz (jelen állás szerint össz. 5 év), hogy a diploma kisebb súllyal kerüljön latba.


Nappalin nem éri meg diplomát szerezni, mert egy csomó jó éved kárba vész, ha van elég szakmai gyakorlatod, akkor menj el dolgozni papír nélkül, és később csináld meg estin, hogy legyen papír is. Egy idő után amúgy is eljutsz arra a szintre, hogy nem lesz elég a rutin, akkor jó hasznát veszed az elméleti tudásnak is.

2017. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
15 éve dolgozom programozóként különféle cégeknél. Tapasztalatom szerint a komoly, nagy cégek (1000+ ember) és a multik kérik a papírt és diploma nélkül nagyon kicsi az esélyed bekerülni. Kis 10-15 fős cégekhez már jobb az esély, de ott se a munka, se a fizetés, se a fejlődési lehetőség nem olyan jó, mint egy nagynál.
2017. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!