Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a tudás fája előtt állnál...

Ha a tudás fája előtt állnál és minden gyümölcs egy-egy válasz lenne egy adott fontos kérdésre az élettel kapcsolatosan, akkor mi az amire a legjobban szeretnéd tudni a választ? Csak EGY gyümölcsöt szakíthatsz! Miért pont azt választottad, amit?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudom a létező összes információt magamba fogadni?
2015. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tepnem le egyik gyumolcsot sem. Miert? Mert az elet nem a konnyu megoldasokrol szol. Ha megkapnam a valasz elveszitenek egy celt amiert maskeppen kuzdenem kellene. Szamomra tul unalmas lenne az eredmeny.
2015. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó ideje ez a legelgondolkodtatóbb kérdés, amivel találkoztam.
2015. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Komolyan? Én azt hittem, le leszek majd hurrogva, mit filozofálgatok.

Köszönöm.

Este óta ezen gondolkodom, de nem jut eszembe semmi:( Habár... A céljaimra lennék kíváncsi. Mi célból vagyok itt? Miért születtem? Mik a kötelességeim? ilyesmi:)

2015. febr. 24. 09:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Mik lesznek a jövő heti ötöslottó nyerőszámai.

Azt hiszem nem kell magyaráznom miért... :)

Más már nem nagyon hiányzik az életemből.

2015. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jöttünk ide, hogy valamit megtanuljunk, hogy fejlődjünk. A céljaidat meg te magad határozod meg. Bár tudom milyen érzés mert kb én is csak vagyok itt a földön és nemtom minek, miért jöttem, mit kell csinálnom.
2015. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 5

De mi van azzal a lehetőséggel, hogy az összeesküvés elmélet szerint elcsalják a lottózást? Vagyis te megkaphatod a nyerő számokat, de vannak tényezők amiket nem befolyásolhatsz. Ilyen pl más emberek tevékenysége. És ha valóban elcsalják, akkor te hiába tudod a számokat, ők azt megfogják változtatni.

2015. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha elcsalják a számokat, alapból nem tudna a tudás fája információval szolgálni.

Valahogy nekem nincsenek egyéb világrengető kérdéseim. Csak szeretnék boldogságban békességben éldegélni. Talán én a paradicsomból sem űzettem volna ki, mert nem szomjazom bármi áron a tudást. Jobb szeretek boldog tudatlanságban élni.

2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy annyi pénzzel ilyen életet élhetnél?
2015. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy próbát azért megérne, hisz ilyen szintre visszakerülni azért némileg egyszerűbb :)
2015. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!