Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért lehet az, hogy egy nő...

Mért lehet az, hogy egy nő nem rajong a kisbabákért?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy ha egy nő nem tartja aranyosnak a kisbabákat? Mi lehet az oka?

2018. febr. 16. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valamit mindenki szeret. Ez a kisbabákkal is így van. Bármi oka lehet, ez egyénfüggő.
2018. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Én alapvetően szeretem a babákat/kisgyerekeket, mindig mosolyt csal az arcomra, ha látok egyet. Viszont sok lányt/nőt ismerek, akinek már a gyerek gondolata is rossz érzést kelt bennük. Sajnos sokan csak a sírásra meg a kakis pelenkákra tudnak gondolni. Lehet, hogy rossz tapasztalat miatt mondják, pl. barátnőm sokat csalódott a pasikban, nem akart gyereket, de egy ideje boldogok az új párjával, és már azt ecseteli, hogy milyen nevek tetszenek neki és édes kisgyerekekről mutogat képeket stb. Én kisgyermeknevelőnek fogok tanulni ősztől, szóval én teljesen pozitívan viszonyulok a babákhoz/kisgyerekekhez. :)
2018. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy csak a rossz oldalát nézni, sírnak, fáj a hasuk. Vagy mélyebb oka van, pl meddő vagy volt aburtusza, vetélése
2018. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Kitalálom. Gyerektelen, fiatal férfi vagy, aki nemrég találkozott a jelenséggel itt fent, ti. egyes nők nem akarnak gyereket, és ezt nem tudod feldolgozni.
2018. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Négyes: igen, gyermektelenek vagyok, de nem férfi.
2018. febr. 16. 12:32
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Az nem számít, hogy nő, attól még láthatja a gyermek (számára) negatív pontjait, csak persze erre nőnél kisebb az esély. De van.

Nem mindenki gyerekszerető. Én sem tudom, mit lehet kezdeni egy kicsivel, amíg nem beszél, bár ha nekem lesz, bizonyára valahogy túlélem azokat az éveket is (brrr). A kisbabák általában nem szépek, mindenféle baj van velük, nem alkalmasak intellektuális csevelyre... Én sem rajongok értük. A saját nyilván más és azért akad 1-2 pozítív pillanat is, gondolom, de kétlem, hogy valaha szeressek babázni. Az egy kötelező rossz, amit túl kell élni, persze mint hedonista, majd megpróbálom kiélvezni a pozitív, érzelmi részt, a kicsinek nagyon fontosak ezek az évek s azért elég nagy sikerélményt adhat a sok első valami :)

De nagyon sok meló, ebben biztos vagyok.


Más kisbabája egyáltalán nem érdekel. Nem tudok vele mit kezdeni, megfelelően kommunikálni. Rámosolygok meg aranyos, de ez úgy 1 másodpercig köt le.


Semmi abnormálisat nem látok ebben.

Abban sem, ha valaki nem akar gyermeket.

2018. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mások is hasonlóan látják ezt, azt hittem, velem van a baj. Mert szinte minden nő, akit ismerek oda van a babákért. De én nem tartom különösen megkapónak őket, főleg hogy nem lehet mit kezdeni velük.
2018. febr. 16. 12:44
 8/22 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam, hogy ez vmilyen evolúció ok. Hiszen a szaporodás végett kellene, hogy egy nőben pozitív benyomást keltsen egy kisbaba. Persze az is lehet, ha teherbe esik, megváltozik ez a hozzáállás.
2018. febr. 16. 13:15
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

60% És gondolom te teljesíted az összes nagykönyvben előírt férfi tulajdonságot és kötelességet. Ja hogy nem...a szabályok mindenkire vonatkoznak, csak rád nem. Értem.

Van olyan barátnőm, aki szeretett volna gyereket, de meddő. Mégis sokkal értékesebb ember, mint te valaha is leszel, segít másokon, volt, hogy hajléktalannak szerzett munkát, rendbe tette, nála lakhatott ingyen a fószer, míg talpra nem állt. De ő szerinted selejt.

2018. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
30%

Ennek a 7 es valaszolonak milyen gondolkozasa van ? Larva ?

Pici lanyom van akit nagyon vartam, imadom, barmit megtennek erte, o a mindenem !!!

2018. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!