Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki rajong a...

Van itt olyan, aki rajong a tanáráért? Mit érzel pontosan, miért van ez? Miben nyilvánul meg ez a rajongás, kimutatod-e számára?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Majdnem mint a szerelem, egyfajta csodálatot érzek. Egyrész gyönyörű és ehez párosul az intelligenciája és nagyon jól lehet vele vitázni. Fantasztikus érvei vannak és képés másokat is meghallgatni és elfogadni a különböző nézőpontokat. Igen, azthiszem, hogy kimutatom a rajongásomat, de meg is érdemli, hogy tudja. :)
2017. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy és a tanár nő?
2017. jún. 1. 01:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és a tanár is nő.
2017. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan tanárom, akiért úgymond rajongom...Sok szorgalmit írok és mindig felkészült, emellett próbálom mindig a legeslegjobb formámat hozni...
2017. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és lány vagyok szintén és a tanárom is nő
2017. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akiért úgymond rajongom = akiért úgymond rajongok (nem ikes ige)
2017. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy férfi tanárom akivel elszoktam beszélgetni és bármiről eltudok beszélgetni.Mindig segít ha kell.Beszélgetések közben egyre jobban megkedveltem és egyre jobban megismertem.

Aztán megtetszett a személyisége.

Aztán már nem akartam egyest írni az óráján így tanultam az órájára.

Kimutatni kimutattam mivel elmondtam neki hogy mellette vagyok még ha a többiek nem is mert osztálytársaim nem igazán bírják...

2017. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!