Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szánalmas ha valaki...

Nem szánalmas ha valaki állandóan inni akar?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm csak úgy tud szórakozni hogy állandóan iszik- Van hogy meló után is 2 doboz sör. Csak dolgozik,aztán meg a haverjaival iszik. Ennyi az élete, de közben meg nekem mondja a hülyeségeit, hogy minek tanulok meló mellett? meg miért nem bulizok legalább ameddig fiatal vagyok? Szerinte akkor sem lesz jobb ha "így próbálsz hajtani". Nem ért. Miért ilyen? Mit mondhatnék neki?

2018. jan. 22. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. ő igy él,fogadd el,te nem igy,nem vagyunk egyformák. Ennyi. A nők amugy mindig szeretik mondani h majd megváltozik miattam,én megváltoztatom. Nem fogod..
2018. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kefekötő válasza:
19%

Szerintem egyàltalán nem szánalmas ha valaki iszik. Sőt szerintem vagany ha a havejaikkal részegen csomó kafa dolgot csinálnak. Meg csajokat szednek fel.

Nekem például a maj megnagyobbodásom óta egy barátom sincs.

Leszel a barátom?

2018. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiatal,és más szórakozást nem talált a haverjaival. Te nem vagy ebben a buliban benne,mert neked fontos,hogy milyen jegyeket szerzel.

Ő "kihasználja" a fiatalkorát.De az élet megy tovább,és ő ott fog rekedni,ha nem változtat magán kicsit.

Te előre gondolkodsz,és felnőttesebben kezeled az életedet.

Az arany középút mégis kettőtök között lenne.Időnként kikapcsolódhatnál velük,és így három helyen is megállnád a helyed:az egyetemen,a munkahelyeden és a baráti körödben.

Ennek a hármasnak a megfelelő egyensúlya lenne a legjobb.

2018. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen cimborám. Ő most is a közért előtt iszogat, én meg már kinőttem ebből.
2018. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szánalmas szónak lassan már nincs értelme. Mindenki szánalmas valaki szerint. Ha a haverod szán téged, szard le. Te ne szánd őt, ő választotta, akkor meg minek sajnálod?
2018. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ez csak átmeneti - is lehet! - hogy valóban az-e az csak az idő dönti el. Anno nem vettek fel egyetemre, elhagyott barátnőm, megbuktam forgalmi vizsgán 3X....elkezdtem sörözgetni és tudtam, hogy majd egyszer helyrejön az életem, de most "lazulok" Pár évig "lazultam"

aztán kezdet zavarni, hogy nem haladok sehova, egy helyben toporgok és siránkozok azon, hogy mekkora lúzer vagyok.


Leraktam a jogsit, vettem kocsit + pótórákat és azóta mindennap vezetek :-) Felvettek az egyetemre ahol még ugyan vár rám a záróvizsga, de sínen vagyok :-) Közben pedig megnősültem és jó pár éve házas vagyok.


Persze néha sörözök, mert szeretem a sört....de nem az életem fő célja, hogy piáljak.

2018. febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ma már tényleg mindenki, mindenkinek szánalmas, ha MÁS! Miért nem tudjuk elfogadni, hogy egyáltalán nem biztos, hogy mi vagyunk a normálisak? Miért nem tudunk ítélkezések nélkül élni? Szánalmas! :)
2018. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De szánalmas. Azért piszkál, mert egy negatív ember, de a lelke mélyén irigy csak lusta tenni azért amit te teszel.
2018. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha tudnád mennyi ilyen ember van...
2018. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!