Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vélnéd (nőként) ha egy...

Mire vélnéd (nőként) ha egy másik nő minden mondanivalódra negatívként reagál? Miért teszi?

Figyelt kérdés
Pl neki semmi sem tetszik ami neked (kivétel nélkül), mindent felülüberel, programjaid, javaslataid soha nem jók neki stb.
2018. febr. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg boldogtalan. Ha majd megfigyeled, rájössz, éppen boldog vagy boldog ember nem utálkozik, nem verseng, nem fikáz semmit. Mikor erre rájöttem, rájöttem arra is, mennyire ciki és igazából árulkodó viselkedés ez. Sosem veled vagy mással van bajuk, hanem ők boldogtalanok valami miatt...
2018. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám nyilván valami komoly magánéleti problémája lehet, amiért mindenképpen ő akar mindenben jobb lenni, kitűnni. Bólintanék egyet, tudomásul venném és többé nem keresném a társaságát mint beszélgető partner.

Engem az ilyen emberek leépítenek szellemileg és nekem erre nincs szükségem.

2018. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Az hogy jó szar élete lehet...
2018. febr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez őt minősíti, ne vedd magadra. Amúgy valószínűleg nem olyan az élete amilyet szeretne, irigy rád, vagy depressziós.
2018. febr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leszarom az ilyen embereket.


Nem is beszélek velük.

2018. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!