Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha az edzés a legfontosab...

Baj, ha az edzés a legfontosabb dolog az életemben? 20/F

Figyelt kérdés
Igazából semmi más nem érdekel.Család,barátok,munka,szórakozás stb.minden másodlagos.Egyetemre is kizárólag azért jelentkeztem,hogy ne kelljen 12 órát robotolni valami gyárban,hanem legyen valami 8 órás irodai munka,ami mellett több idő meg energia marad az edzésre.A héten betegen is lementem megcsinálni.Úgy érzem,ez az egyetlen örömforrás az életemben

2018. febr. 18. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Mert ha valaki azt fogja mondani hogy igen akkor hirtelen átértékeled az egész életedet, és igény támad benned másra?


Egyedül az basz fel hogy azzal hogy "valahol lenni kell, gyárat nem akarok" elven mész egyetemre, amivel te is hozzájárulsz az egyetemi végzettség elértéktelenedéséhez.

Mert ma már mindenki megejt 18-25 éves kora közt egy-két félévet az egyetemen, kb egy színvonaltalan átjáróházzá züllesztve egész intézményeket.

Középsuli alatt kellett volna kitalálni épkézláb jövőt.


Ezen kívül amúgy baromira nem zavar, talán még kifejezetten előnyös is hogy kiszelektálod magadat a társadalomból.

2018. febr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Tedd azt, amit szeretsz, amíg megteheted! Ne èrdekeljen senki ,,okos" vèlemènye. Ez a Te èleted!!! Csak a Tièd!
2018. febr. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, de így kezdik az edzésfüggők is a szomorú karrierjüket. Pár év múlva meg azt veszik észre, hogy se család, se barátok, és már egész nap az edzőteremben vannak, de mégis boldogtalanok.
2018. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így érzem.


29/f.

2018. febr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, baj. És nem azért, mert túltolod, és esetleg úgy nézel ki mint egy lufiember, hanem fejben.
2018. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán NEM baj!

Én csakis a futást szeretem az egész életemben.

Amíg futok, mindig boldog vagyok.

Olyankor teljesül minden álmom. (=

A Te életed, ne hallgass senkinek a véleményére!

2020. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!