Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy...

Az normális dolog, hogy amikor koplaltam, de mellette nem mozogtam semmit híztam? Amikor meg napi 40 perc mozgás mellett összevissza ettem mindenféle hizlaló kaját akkor meg fogytam?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan hogy hizlaló kaja.
2016. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen dolgok vannak, mi?
2016. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

koplalsz --> a szervezet elkezd raktározni mert nem tudja mikor kap legközelebb tápanyagot, tehát mindent elraktároz amit tud.


koplaláshoz képest lehet soknak tűnt az 1200-1400 kcal amit összeettél, de az egy normális minimum érték, mozgással kiegészítve pedig látod milyen hatásos

2016. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a zsákba macdka nevű játékot?

Na ha nem tervezett étrendet tartasz, csak úgy durr bele, az ugyan az...

2016. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Jó reggelt...!


Továbbra is a bevitt- és elégetett kalóriák aránya okoz fogyást vagy hízást. Gratulálok, hogy kísérleti úton sikerült igazolnod ezt az egyébként széles körben ismert állítást. :D

2016. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a legnormálisabb dolog :D Mert a koplalás során azt hiszi a szervezeted,hogy raktároznia kell a "szűkösebb időkre",és ez egyfajta védekezés.A mozgás meg nagyon hasznos,úgyhogy szerintem ezzel folytasd az életmódváltást. Sok sikert! :)
2016. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!