Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez egy érdekes kérdés, de...

Ez egy érdekes kérdés, de komoly választ/válaszokat szeretnék rá kapni: Ha nem mosom meg a fogaimat azon a napon, amikor edzettem, akkor nem fog fejlődni az izmom? Van egyáltalán összefüggés a két dolog között?

Figyelt kérdés
Tegnap edzettem, és este elfelejtettem megmosni a fogaimat. Ez azért zavar, mert úgy gondolom, hogy nem fog megfelelően fejlődni az izmom. Sajnos kényszergondolataim vannak (ebben a mentális betegségben szenvedek), és hiába érzem, hogy baromság az egész, szeretnék visszaigazolást az egészről külső emberek által, mert magamat nem tudom meggyőzni.

2016. nov. 26. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve talán nem is baromság. Ki tudja.
2016. nov. 26. 13:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha az esti fogmosást becserélnéd esti dugásra,akkor mérföldeket javulhatna a mentális állapotod.
2016. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hehe :D
2016. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korbács one-man show again:DDD
2016. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irány egy nőhöz. Ez már veszélyes. :)
2016. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmiféle összefüggés nincs a kettő között :)

De azért moss fogat, az is legalébb olyan fontos, mint az edzés :D

2016. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!