Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány azt írja majd...

Ha egy lány azt írja majd holnap beszélünk és nem írt akkor azt jelenti hogy egyáltalán nem érdeklem vagy nekem kellett volna írnom?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

diplomatikus válasz: fsztudja...a nők/lányok gondolkodása kiszámíthatatlan.


nekem most szűnt meg egy fél éves ismerettségem egyik napról a másikra szó nélkül. minden nap beszéltünk, és főleg ő keresett...most ebből hogy szűrné le bárki is, hogy baja lehetett velem?


szerintem írj neki, maximum nem ír vissza...ha így tesz, lépj tovább, van még ezer másik.

2018. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írnod kellett volna.
2018. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Azt írta,hogy beszélni fogtok,akkor persze hogy nem írni fog,hanem gondolom felhív telefonon.
2018. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Nyugi, a férfiak is pont ezt csinálják!


Nos, mivel Te vagy a pasi, lehet arra várt, hogy Te írj neki.

2018. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Ő mondta, hogy majd megbeszélitek, ha ő nem "lép", akkor te ne erőltesd a beszélgetést szerintem, mayimum ha már 1 vagy 2 hét után se megy oda hozzád, akkor odamész hozzá
2018. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az óvodás játszmázás az ami elcseszi az esélyeket.Írj és kész,nem kell büszkeségi kérdést csinálni az egészből.Ha visszaír és rendesen elkezdtek beszélgetni,az úgyis egyértelművé tesz mindent.

Légy férfi.

2018. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én írtam rá előtte nap és nem akarom hogy azt gondolja rólam hogy nyomulós vagyok ezért vártam hogy ő írjon de nem írt.
2018. febr. 18. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:

pont ezért írj neki, mit veszíthetsz vele?


ha akar veled beszélni, akkor nem fogja nyomulásnak meg zaklatásnak venni, ha írsz.

ha viszont nem akar, akkor meg nem mind1, hogy akkor fog letiltani, amikor állandóan ráírkálsz, vagy mondjuk nem írsz neki sose, és akkor megnyugtatja, hogy "na legalább nem kellett megmondani, hogy hanyagold".

2018. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondom,játszmázol.Ne csináld.

Ne emeld piedesztálra se feleslegesen,menjen csak a párbeszéd és bűvöld el.Ha nem jössz be neki úgyis kiderül.Ha viszont csak vársz mert nem akarod hogy xy (a fejedben létező) dolgot gondoljon rólad akkor már buktad is a dolgot.Ne agyald túl.

2018. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és miért kell így lepontozni az értelmes válaszokat? :D
2018. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!