Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a csaj mitől...

Szerintetek ez a csaj mitől olyan baromi sikeres? Mit tud ez? Szerintem rettenetes mégis fel van hypolva maximálisan.

Figyelt kérdés

Nézzétek meg, érdekel a véleményetek.

https://www.youtube.com/channel/UCBzrXLrwb3e3dO8HM85bYpw/vid..



#fitness.szépség
2018. febr. 18. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromi sikeres? Fel van hypeolva? Én egészen eddig még csak nem is hallottam róla.

Amúgy nekem jófejnek tűnik, bár úgy látom, kicsit izgul és erőlködik a kamera előtt, de vannak nála rosszabb videósok is ebből a szempontból. Szóval azt azért nem mondanám, hogy rettenetes.

2018. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó, lehet hogy te nem hallottál róla, de az egy dolog. Attól még azt látom hogy a tescótól kezdve a kik-en át már mindenki őt szponzorálja. WTF?
2018. febr. 18. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
manapság már bárkivel képesek szponzorációs szerződést kötni, aki kicsit is belekerül a látókörükbe. ugyanúgy, ahogyan manapság már 10ezer feliraktozó lófsznak számít a magyar youtube-osok között is...nem kell sok ész hozzá meg idő, hogy ez meglegyen, a szponzorok meg tudják, hogy a kicsiket jóval olcsóbban megkaphatják, és még az is lehet, hogy színesebb a feliratkozói skálájuk, mint egy kifejezett több éves, 200ezres tematikus csatorna, amit már az is követ, akit nem is érdekel, csak szimplán más is követi, nekem is kell.
2018. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ilyen szponzorációval mennyit kereshet a csaj?
2018. febr. 18. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a szponzortól függ, de nem olyan sokat, mint Casey Neistat, akit milliók követnek.
2018. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az is lehet semennyit. kap egy komplett termékcsomagot a tesztereken kívül, és jöjjön máskor is...pont ezért írom, ezekhez nem kell akkora tehetség meg népszerűség.


nyilván egy nagyobb videós már megválogathatja azt, hogy kitől fogad el megkeresést, és pénzt is elkérhet érte, mert tudja, hogy nyilván okkal keresték meg őt, úgyis fizetni fognak.

2018. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!