Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak köztetek csúnya, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek csúnya, de a nőknél mégis sikeres férfiak? Mi a sikeretek titka?

Figyelt kérdés

A legtöbb ilyen pasi általában leírja magát, bezárkózik, nem megy nők közelébe sem. Gondolja, hogy úgysincs semmi esélye, minek erőlködjön. Viszont biztos létezik erre ellenpélda is: aki külső terén hátrányos tulajdonságok hosszú sorát tudja felvonultatni, a nők mégis imádják, sose voltak csajozásbeli problémái. Azt se igazán tudja, milyen szinglinek lenni.


Ha vannak itt ilyenek: mi a titkotok, mit tudtok, ami miatt vonzódnak hozzátok a nők? Mivel kompenzáltok? Hogy tudjátok elérni, hogy a külsőtöket meglátva egy nő ne koptasson le titeket már az elején, sőt, utána még randizni is elmenjen veletek? Szerintem sok ilyen cipőben járó férfi számára ezek totálisan felfoghatatlan dolgok...



2017. nov. 24. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A komplexusok megszüntetése. Pont azzal vágják maguk alatt a fát, hogy kisebbrendűnek hiszik magukat, meg gyengéskednek, nyafkáznak, vagy pont, hogy ellenségesebbek és elsősorban a jobb adottságú társaikkal szemben támadó pozíciót vesznek fel. Ez nem túl vonzó senkinek.


Kompenzálni azzal lehet, hogy leszarod, kinek mennyire tetszel, és elhiszed, hogy minőségben te is ott vagy, ahol a többi, csak más vagy, mint a többi. És lehetőleg mindenen változtatsz, amin csak tudsz, az alkatodtól az öltözködéseden át az igényességedig. A nő meg akkor nem szokott lekoptatni, ha nem csak a külső áll rendelkezésére a döntésnél. Tehát irány a baráti kör, vagy olyan helyek és felületek, ahol a belsőd is közrejátszik abban, hogy valaki eldöntse, mit akar tőled, és nem kell ehhez előtte úgymond "levizsgázni" külsőből.

2017. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a külső tényleg kevésbé számít, persze megkönnyítheti a dolgodat, de végsősoron az a döntő, hogy emberileg milyen vagy. Engem külsőleg sok lány vonzónak talál, szemeznek velem, flörtölgetnek, odajönnek beszélgetni, vagy felvesznek facere, mégse volt még egyetlen barátnőm se. Nem vagyok selejtes emberileg sem, csak iszonyúan zárkózott vagyok és defenzív, tehát ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy én önmagában a külsővel szart se értem el eddig a nőknél. Annyi talán hogy mosolyognak meg zavarba jönnek, de utólag csalódást okozni se egy jó feeling.


Nálunk férfiaknál kevésbé számit a külső szerintem(nyilván számít azért), inkább az hogy mennyire vagy kreatív, okos érzelmileg is meg racionálisan is, illetve mennyire vagy domináns, mennyire dominálod a környezeted stb.

2017. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én olyan vagyok aki csúnyának tartja magát. Jah..bűn ronda vagyok szerintem. Bár sose mondták, mindig azt mondják, hogy jóképű vagyok, meg menjek kezeltessem magam, mert jóképű vagyok, és nem normális, hogy csúnyának hiszem/tartom magam.

Emellett visszahúzódó, nyomorék senki is vagyok, társaságban nem nagyon szólok....de valahogy, nem tudom, hogy...mindig szép barátnőim voltak. Talán Isten, talán a szerencse műve.

Mindig van valaki aki tipikus 10/10 lány..külsőre belsőre tökéletes, rendes, őszínte, hűséges stb.

Vagy bevonzom őket, vagy lehet, hogy az elképesztő hülyeség áradatom az amitől belém szeretnek/megkedvelnek.

Antiszociális, depressziós is vagyok...mindenben a rosszat látom....befeléforduló, nulla áthúzva....

De eddig minden randi összejött, lehet a dumám, vagy a sok hülyeségem, vagy Isten, vagy a sors, vagy a szerencse...nem tudom mi lehet a titkom, de én is elcsodálkozok rajta amikor azt mondják...”szeretlek”....és ezzel a szóval, elindítják a lavinát, onnantól pedig egy lelki és testi párharc kezdődik. A vége pedig az, hogy mindig én esek nagyot, saját magam miatt.

Mert mindig próbálom az 1700%-ot kihozni magamból, elérem azt, hogy belém bolonduljanak, de mivel egy ronda, nyomorult senkinek érzem magam, így tönkre teszem a dolgot, mert nem bízok magamban, mert nem bízom abban, hogy én, hogy nekem, lehet egy feltünően szép és kedves barátnőm. És itt visszajutottunk oda, ahova elindultunk,

Ahhoz, hogy rondának tartom magam, ahhoz, hogy nem bízom magamban, nem bízok abban, hogy lehet egy normális értékeket örző szerelmem.

Szóval, amire rájöttem, el kell hinni azt, hogy nem vagy ronda, el kell hinni azt, hogy te is érsz valamit, hogy te is vagy valaki, bíznod kell magadban, a külsődben a belsődben.

2017. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy itt GYK-n tul sok nagy csajozogep ronda pasi lenne. Legalabbis en reszukrol mindig csak a panaszkodast olvasom. Viszont van egy ismerosom/haverom. O egy kb 170 magas (tehat alacsony is) arcra eleg ronda srac. Nem az a mutans de joindulattal nevezheto atlagosnak, nagyon troger arcvonasai vannak es visszataszito inkabb mint atlagos. Hallod neki mindig olyan szep baratnoi voltak... Komolyan mondom, nagyon kemeny. Es itt jon kepbe egy pozitiv spiral: akik tudni veltek ki o nem rossz pasikent tekintettek ra!!! Hanem mint macso nocsabasz max azt beszeltek, hogy hat mit esznek rajta a nok? “Gizi neked bejon? Haaat nem kene haha, es neked? Szerintem annyira nem is csunya” Tehat egybol felertekelodik az a nok szemeben aki tud csajozni aki mar egy darab jo not felszed. Na lenyeg a lenyeg o egy ilyen csipkelodos “rosszfius” bealitottsagu srac volt, aki mindig tudott nevettetni, volt benne egy magabiztossag, az emberek szerettek ha ott van, ja meg “meno” is volt. Beszelokeje megvolt es a magahoz valo esze is, lehetett vele neha ertelmesen is beszelgetni nem csak a hulyeseg. O cserelgette a jobbnal jobb csajokat. Raadasul mi gagyibb szakkozepbe jartunk tolunk nem messze meg ott volt egy elit gimi, o meg onnan szedte fel a kis “elit” csajokat. Nyilvan az a titka, hogy sokra tartja magat, magabiztos, ferfias kisugarzasu. Kabe ennyi. A kulso meg kabe mindegy volt foleg miutan kigyurta magat. Hidd el sok csunya pali megszepul a nok szemeben. Mikor kozosen zuhanyoztam vele meg azt is lattam (mert nem igazan titkolta hogy all a bre) hogy kicsi rovid vaskos farka van. Tehat meg nagy peloja sem volt. Mar evek ota nem beszeltem vele, de amennyire multkor lattam van baratnoje. Hogy mi a titka azt tole kerdezd meg de en mar leirtam szerintem mi. Gondolom volt benne egy ilyen eros csak azer is hozzaallas, hogy bizony neki jarnak a jo nok es nem erdekli hogy nez ki. Tenyleg ronda arca van, en sem ertem. Viszont honapokig jart a helyi “legjobb” novel aki modellkedett aki tokeletes kulseju valogatos okos lany volt. Maig nem erti senki, elvileg o vette el szuzesseget is... Van ilyen. Nyilvan egy a milliobol de van.
2017. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Az előnytelen külsőt csak pénzzel lehet kompenzálni, mással nem.
2017. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Alacsony vagyok és nem tulajdonítok ennek jelentőséget. Nem kompenzálok, hanem nem foglalkozok vele.

És még félénk is vagyok, csak egyszer fordult elő, hogy én mentem oda egy lányhoz, és az össze is jött. Természetesen viselkedtem, nem görcsöltem rá, és emiatt könnyen is ment. Az összes többi kapcsolatomban a lány közeledett, udvarolt és hívott el randizni. Ezekben az esetekben sem rágódtam azon, hogy mi lesz, ha nem sikerül, mit gondolhat rólam, stb.


2 dolog:


1) Értelemszerűen egy nő JÓL szeretné érezni magát egy férfi társaságában. Márpedig ha a férfi görcsöl, feszült, aggódik, látszik rajta a komplexusa, akkor a nőt ez feszélyezni fogja, kellemetlen lesz neki a társaság.


2) a görcsös, "kiéhezett" sóvárgásnak van egy olyan üzenete, hogy nem Ő érdekel, hanem bárki jó, csak legyen végre valaki, ez sértő és kiábrándító


Szóval igazából annyi, hogy legyél jó társaság, a nő érezze kellemesen magát veled, ne töketlenkedj, férfiként tudjon rád nézni és ne erőltesd, legyél természetes.

2017. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.Hazudnak.

2.Pénz.

Leszron hogy milyen humorod van meg milyen magabiztos vagy ha ronda vagy.

L

2017. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!