Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lelkisérült emberen, hogy...

Egy lelkisérült emberen, hogy segítsek ha nek hagyja?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmröl lenne szó, tenyleg az a tipikus hisztis P abból is a leghisztisebb.


Bármit bárhogy csinalok nem jó neki, vagyis a pénzen kívül de elég régóta ismerem és tudom mi az oka. Tenyleg nagyon sok bajja van de igazából az összeset saját magának okozza!


Többször is elmondtam neki, hogy vele van a baj. Akkor szeret ha szó szerint beletiprok a lelkébe, kihasználom.

Meg ha adok neki pénzt (és itt nem a pénzről van szó hanem a törődést hiányolja de ha megkapja akkor meg az abaj miért nem taposom 😀


Nagyon vicces veszekedések és hatalmasak szoktak ebből lenni.


Viszont sajnálom mar komolyan mondom sokszor nem akarom egyedul hagyni mert szar élete van hozzam képest nalam soha nem a pénz dominált de kiakaszt ! Ha ezt elmondom neki így akkor meg az a bajja...mintha szeretne szenvedni a semmiért!


Vagy ha megis jól érzi magat akkor elszáll a p..ba 😀


Tudom a módját hogyan menthetném meg, de abba nem akar bele menni, pedig látszik rajta hogy akkor boldog *attol.


Szóval várjak még rá vagy hagyjam?


2018. febr. 18. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd a büdös pcsába az ilyet, kit érdekel mit nyafog.
2018. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok 😂😂😂
2018. febr. 18. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én téged hagynálak a rákba bajja...ezt leírni ötször. ecsém. én is kiborulnék. Vicces veszekedés..pff..
2018. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!