Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok többsége...

A mai fiatalok többsége tényleg ennyire idióta?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem nincs szerencsém normálisat találni? Youtube, utca egyre megy, 10-ből 9 ugyanolyan páva vagy r.banc. Ennyire megváltozott a világ vagy csak túlreagálom? Én sem vagyok öreg, de mintha "régen minden jobb lett volna".

2018. febr. 19. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
ez mindig is így volt.
2018. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Inkább 10ből 8
2018. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Igen, én is így látom, bár én is fiatal vagyok, bár rám a r.banc nem hiszem, hogy illik... a bonyolult inkább XD

15/L

2018. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért vannak kivételek!


De ezt a generációt is "kinevelte" valaki -az ő felelősségük nagyobb!


Nem helyes,hogy 9-12-éves lányok beauty videókat raknak fel méregdrága sminkezközökkel....

A mit kaptam karácsonyra videók...a popsirisza.


Kisfiúk sminkelnek,vagy obcén mozdulatokkal "macsóskodnak" -szőrnyű komolyan.


A tanárok meg újabban a középiskolákban ráhajtanak a diákjaikra stb...Durva.

2018. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ki fogják nőni de az is lehet, hogy nem. Ha nem növik ki akkor lesz egy csomó új irányzat divatban, politikában, társadalomban. Bizony mindennek vannak pozitív és negatív oldalai és természetesen ennek is. Majd látjuk mit hoz a jövő én nem aggódok, ha meg olyat látok ami boldogtalanná kezd tenni, nem figyelek rá. Nem kötelező.
2018. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy dolog szúrja igazán a szemem a mai fiatalság terén: amióta berobbant a köztudatba a youtubue-ozás, azóta tényleg minden boldog-boldogtalan kis taknyos videós akar lenni, és... atyaég, hát amiket én láttam...
2018. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kérdés annyit meg lett válaszolva már hogy unom írni.

Hogy milyen embereket látsz az attól függ hol keresgélsz. Ha csak az utcai lógós helyeket nézed ahova a tinik elpazarolni járnak a fiatalkorukat és egészségüket akkor miért lepődsz meg hogy jövő nélküli alja népet találsz?

Menj el például valami komoly sportegyesületbe. Tele van ambiciózus, kitartó, nem beképzelt mégis önbizalommal teli fiatalokkal akiknek normális értékrendjük van.

Vagy ha nem működik a lábad, és a youtube alapján könnyebb ítélni akkor meg ne annak is a retardált részét nézd. Annyi fiatalember van akik értéket adnak hozzá a platformhoz kemény munkával. Őket miért nem említjük?

Persze hogy te csak ezeket az embereket látod az rólad is elmond valamit.

2018. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

"Nem helyes,hogy 9-12-éves lányok beauty videókat raknak fel méregdrága sminkezközökkel.... " Te jó ég...Ez azért ne legyen már káros. Sokszor le is tesztelik az adott terméket.

20 éve is sok idióta volt, csak nem volt net, de akkoriban is ugyanúgy ment a maifiatalokmilyenek mantra...

2018. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sőt édesanyám is mesélte, hogy az ő tinédzser korában is károgtak az idősebbek "jaj mai fiatalok"...
2018. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%
Azért messze nem ilyen durva a helyzet. Persze igen, vannak buta, beképzelt és feltűnősködő fiatalok, de nem az összes fiatal ilyen! Több, mint valószínű, hogy rossz helyen keresgélsz. Érdekes módon én többségében nem ilyen gyerekeket látok, hanem teljesen normális, átlagos fiatalokat. Ne a legalja huszadrangú diszkókba menj, ha a tizenéves korosztályt akarod tanulmányozni, hanem inkább normális helyekre (előttem néhánnyal írta valaki, hogy sportegyesület, az szerintem is jó, vagy esetleg könyvtár vagy valami szakkör...). És azt se hiszem el, hogy a Youtube megszámlálhatatlanul sok csatornája közül is csak az ilyen beképzelt kölyköket találod meg. Jó tanács: változtass keresőszavakat, és meg fogsz lepődni, hogy mennyire másabb csatornák és emberek vannak a világon.
2018. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!