Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy ebben a...

Miért van az hogy ebben a generációban nem találok barátokat? Nem szeretek bulizni, meg semmi olyat csinálni amit a mai fiatalok többsége. Inkább olvasok,80-90-es évek zenéit hallgatom stb. Most ezért nincsenek barátaim? 20/L

Figyelt kérdés
nem tudom önmagam adni,mert ugy senki nem fogad el csak akkor ha azt mutatom hogy én is ugy öltözködöm,viselkedem stb mint ők,de az nem én vagyok:( idősebb,meg középkorú emberekkel igen jól kijövök,de hát a suliban nem olyanok vannak...

2014. szept. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, nekem vannak szerencsére barátaim és jól is megy az ismerkedés, a társasági élet is, de néha még így is magányosnak érzem magam, mert nincs senki, akivel ilyesmiről beszélgethetnék, vagy ilyesmi :P
2014. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keress az idősebbek között. Én 29 évesen szintén ilyen vagyok, mint te. Szerintem az én korosztályomban már többen vagyunk így.

És felnőttként ez a különbség már nem számít amúgy sem.

2014. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem iszom, nem járok discoba, nem dohányzom, imádom olvasni, a hobbim a rajzolás, ezt szeretném majd a szakmámnak is, japán rock zenét hallgatok, és 19 éves lány vagyok. :D Én sem igazán találtam barátokat ,4 - 5 ember van, akivel összeszoktam járni.
2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rossz ajtón kopogtatsz, ne a menő embereknél próbálkozz, hanem a csendesebbeknél.

És akkor mi van, ha nem találsz hasonló érdeklődésű embereket? Az egyik barátnőm eléggé más ízlésű, aztán mégis nagyon jó a kapcsolatunk. Sőt, megismertetjük a másikkal a saját kis világunkat.

2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a generáció nem erről szól, hanem hogy behódolsz, feladod minden egyéniségedet, és birka módjára követed a többieket. Ha valaki olyan mint te, na az az igazi érték(legalábbis számomra), de ezt csak a hozzád hasonlók vehetik észre. Én ilyen embereket kerestem egész életemben, de mivel mi nem járunk bulizni és hasonló helyekre, nehéz egymást megtalálni.. Mindenesetre azt mondom, kitartás, hátha találsz idővel hozzád hasonlóakat, de ne add fel önmagadat semmiképp.
2014. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutasd te is a fukkot és lesznek
2014. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kellene a suliban feltétlenül barátkoznod? Mondjuk nem tudom milyen suliba jársz.

Egyébként azok, akik nem fogadnak el olyannak amilyen vagy nem barátok.

2014. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,hát rendben próbálkozom,nem fogom feladni,köszönöm:)
2014. szept. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!