Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért csak nőkkel...

A férfiak miért csak nőkkel akarnak beszélgetni/levelezni?

Figyelt kérdés
Ha nem is társkeresésről van szó, hanem csak sima barátkozásról, már az elején jön a lepattintás, hogy nem nő vagy. Pedig általában a fiúk jobban megértik egymást, mint egy fiú és lány (ugye sok esetben másként gondolkoznak). Vagy a többség csak szexpartnert lát az emberekben még ilyenkor is?

2018. febr. 20. 13:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg nem kell mindent az evolúcióra kenni, még akkor sem, ha van benne igazság.

Egyszerűen sok az olyan fiú/férfi, aki csak a farkával képes gondolkodni (mondom ezt fiúként), és ha lánnyal beszélgetnek, akkor egyből "hátha lesz valami". Sajnos sokan társkeresőnek használnak mindenféle oldalt, a GYK-t is. Velem is már előfordult ilyen, szintén nyelvekkel foglalkozó oldalon. Ráírok valakire (aki profil leírás alapján tök normális), erre egyszavas válaszok, majd közli, hogy ő csak lányoknak segít. Amikor megkérdeztem szimpla kíváncsiságból, hogy miért, egyszerűen letiltott. Az ilyennek rohadjon le a farka, már bocsánat. Pont az ilyenek miatt használhatatlan egy csomó oldal, mert a lányok már nem válaszolnak, mert azt hiszik, mindenki ismerkedni akar, a fiúk meg lekoptatnak, mert nem luk van a lábam között.


Evolúció ide vagy oda, ez akkor is szánalmas, főleg, hogy egy csomó embernek ki van írva, hogy nem ismerkedni/flörtölni akar.

2018. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

11, 15, 21 és kérdező!

Ez nem válasz lesz, csak csodálat és öröm, hogy vannak még ilyen srácok és nagyon szívből kívánom, bár mindenki így gondolkodna. Mindkét nem. Akkor felül tudnánk emelkedni az evolúciós törvények zömén, vagy legalább kevésbé hagynánk érvényesülni. Tudatos emberekként. De hát áh... előbb fogunk kihalni, mint faj. :D

Egyébként a másik oldalról is megvan ám ez, ugyanazon okokból.

Nőként általában férfiak alkotta társaságot választok, mert őket jobban megértem, mint a többi nőt. (Mára már lassan gyűlölöm őket.) De nem tudok, nem lehet úgy ismerkedni velük, hogy ne higgyék azt, hogy meg akarom magam döngettetni velük. Holott nagyon nem, és ha valaki komolyabban bepróbálkozik, nagyon csúnya vége szokott lenni. (Mert a visszafogott, kultúrát nemet nem veszik komolyan.)

Szóval beállok én is a magányos vagyok sorba. De párt/partnert akkor se akarnék, ha elém tennék őket. (Egy éppenséggel rágja a küszöbömet és nagyon sajnálom érte szegényt.) De néhány barátot jó volna találni, csakhogy jappp. A nőket ki nem állhatom, a férfiak meg... hát pont erről van épp szó, hova ragozzam még?

Valaki hivatkozott egy olyan gondolatra, hogy a csajokkal nem tudnak úgy viccelődni a srácok, mint egymás közt. Nagyon óvatosan és félve felteszem a kis kezem: velem lehet. Tudok mindkét nem fejével gondolkodni, többé-kevésbé. Asszem ezért is vagyok/voltam sokat kiközösítve.

2018. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: neked is köszi a választ. Látom, sokakat érint ez a probléma, pedig az elején azt hittem, csak engem zavar. :o)
2018. dec. 5. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!