Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is félt kiskorában a...

Más is félt kiskorában a csikizéstől?

Figyelt kérdés
Én kiskoromban nagyon csikis voltam és nagyon komolyan féltem attól, hogy a társaim (esetleg rokonaim) megcsikiznek. Sokkal jobban utáltam, mint mondjuk azt, ha megvernek. (A rokonaim persze nem vertek meg, a többi gyerek is csak ritkán.)
2018. febr. 20. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
"ha nem adod nekem a szendvicset megcsikizlek" :D
2018. febr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
velem is kb ugyanez volt. Apám játék közben állandóan lefogott és a tesóimmal végig csikiztek, én már sírtam a nevetéstől, de akkor se hagyták abba. A talpam csikizték a legtöbbször, sikítottam annyira csikis volt, aztán rájöttem ha eljátszom, hogy nem csikis akkor abbahagyják, és ezt annyira jól eljátszottam, hogy ma már tényleg nem csikis:D
2018. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem féltem de amikor látszott hogy meg akarnak csikizni, elfordultam és takartam magam reflexből, de aztán jól megcsikiztek és élveztem.
2022. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!