Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zombi apokalipszis. Hogyan...

Zombi apokalipszis. Hogyan élnéd túl? Tudnivalók lent. ⬇️

Figyelt kérdés
Vér és nyál útján terjed, három nap alatt teljesen zombi leszel. Magyarország lakosságának a fele zombi. Mit tennél? Az atomerőműveket leállítják biztonsági okokból, nincs, vagy csak nagyon kevés helyen fordul elő áram, GPS még van. Mit teszel? Kit, hogyan és hova vinnél, ugye maradjunk a valóságnál, ami egy apokalipszisnél azért furcsa, de ugye lőfegyver meg gránát nem fordul elő minden háztartásban. Milyen fegyvereket használnál. A zombik leginkább sétálnak.
2018. febr. 20. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyi?


Látnak a zombik?

Hallanak a zombik? Zajra mennek, vagy szagra?

2018. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden normál emberi érzékkel rendelkeznek, és "emberszagra" mennek, meg ugye zajra is. Ennyi
2018. febr. 21. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai filmekben mindig fos faházak vannak, de nekünk 3 emeletes családi házunk van téglából-mellé erős kerítéssel kerített hatalmas terület+ villanypásztor. Állatokat tartunk, lenne mit enni és inni is mert van kutunk is. A bejárati ajtókat egyszerűen befalaznánk, nem tudom a filmekben miért nem jut ez eszébe senkinek. És mondjuk az erkélyről leengedett létrán közlekednénk ki-be a házból, amit aztán visszahúznánk. Van egy sörétes puskánk és egy kis pisztoly, ami olyan gyenge és pontatlan hogy csak akkor halálos, ha a markolattal betöröd valakinek a fejét. Karócsapdákat állítanék, fegyvernek meg csomó kertiszerszám átalakítható. Meg bárd, szurony, pengés fűkasza :D van minden mint a bucsuban
2018. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Európában túl nagy a népsűrűség ahhoz, hogy egyáltalán megérje ilyeneken gondolkodni, mert nincs esélyünk. Az egyetlen mód a túlélésre ha kb az első pár eset után elutazol valami civilizációtól távol eső helyre, ahol azért van víz is, meg élelem is (vagy legalább van lehetőség termesztésre) és az időjárás sem túl szélsőséges, azt meg tökmindegy, hogy mivel akarod védeni...
2018. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
#3 ha eljön a zombiapokalipszis leszek a csajod :)
2018. febr. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Elsősorban, zsebre vágoma legélesebb pillangókéseim,és elmegyek a közeli boltokba konzerv kajáért, vízért, és gyógyszerért.


Persze nézzük reálisan ilyenkor minden ember a lehető legtöbb cuccot próbálja felhalmozni, ezért harcolni kell érte, nema semmiért van nálam a pillangó.


Sikeres művelet után mivel egy Asztalos műhely van a garázsban megerősítenám a kerítást ami fém amúgy tüskékkel a tetején, valamint megcsinálnám hogy ne lássanak be.


A fenti hárészbe külső lépcső vezet, le venném a lépcsőfokokat és a korlátot hogy csak másszással lehessen felmenni és oda egy zárható ketrec ajtót tennék ha még is valamelyik zombinak sikerülne felmásznia.


Mivel minél több ember annál több élelem fogy ezért rajtam kívül 3 embert befogadnék mellém egy nőt és egy nő férfi párt persze olyanokat akikben látok potenciát a túlélésre.

Azért kén még egypár hogy ha meglenne az ellenszer a zombik ellen akkor egy úőjjab generációt is feltudunk nevelni.


Én ezeket csinálnám a többi alakuló story lenne már :D

2018. febr. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát...szerintem ha vér és nyál útján terjed akkor egyáltalán nem nehéz megelőzni a "zombivá válást". Mivel erkélyes panelben élünk ezért a lehető legtöbb helyet szabadítanám fel az élelem és vízkészletnek. Mondjuk a legnagyobb szobát a nappalit. Levegőzni a kinyitott ablaknál is lehet és az erkélyen is.

Aztán az ajtónkat biztos ami biztos alapon megerősíteném amennyire csak lehet. Talán egy szekrényt is odaállítanék. Mivel nem írtad milyen zombikról van szó ezért ennyi intézkedést bőven elégségesnek érzek. Ugyanakkor ha olyan zombikról van szó akik emberekre vadásznak mivel ők is éhesek egy idő után... így beszereznék fegyvereket is. Már amiket tudok... fűkasza, kapanyél amit aztán ráerősítenék seprűnyélre mivel így könnyebb használni ha baj lenne. Sokmindent nem tudnék tenni ezeken kívűl hogy óvjam magam és a családom. Ugyanakkor ha elfogy a kaja akkor nagy xarban lennénk. Az 500 méteres körzetünkben 3 hipermarket is van de cseszhetjük ha mindenki kifosztja mielőtt behúzódik a kuckójába...

2018. febr. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szomszédba mennék lőfegyvert beszerezni, hanem egy vadászboltba. Miután azt kifosztottam, lopnék egy terepjárót egy autószalonból, aztán benzint a kútról. Aztán telepakolnám a platót kajával, amit természetesen szintén rabolnék a boltokból. Az épeszű emberek nem állnának ellen, mert ugyanezt csinálnák. Aki ellenállna, azt lábon lőném, mivel az én túlélésem fontosabb nekem, mint az övé. Aztán vagy elsáncolnám magam, vagy elhúznék egy ritkán lakott területre, pl a hegyekbe, vagy a Hortobágyra.
2018. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elutaznék, amint ennek bármi jele mutatkozik. Minek maradnék itt, mégis meddig? 50 évre nem lehet élelmet felhalmozni a nappaliban.
2018. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 szavadon foglak :D
2018. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!