Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek/hogy éreznétek...

Ti mit tennétek/hogy éreznétek magatokat ha kihalna az emberiség és Te lennél az utolsó ember a Földön?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 00:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
24%

Szarul érezném magam, rohadt magányosan.

Ha nő lennék akkor elkezdeném benépesíteni újra a földet, szülnék egy csomót, de mivel fiú vagyok ezért csak annyit tudok tenni hogy folyamatosan drogozok míg meg nem halok én is, különben beleőrülnék a magányba.

2016. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
a kicsi szívem boldog lenne, összeszernám a sok rohádék politikus házát
2016. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Szomorú lennék, hogy elvesztettem a szeretteim, örülnék mert nincs tovább felelősség es nagyon valószínű, hogy nagyon hamar elunnám magam. Valszeg kipróbálnám a dolgokat, amiket most nem tudok. Ferrari vezetés, sportlövészet stb.. de ez is csak átmenetileg oldana az unalmat gondolom..
2016. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Megijednék, nem akarnám elhinni, talán még meg is ölném magam.

OFF: Első, én nő vagyok, de ha én lennék az utolsó ember a Földön akkor, hogy tudnék teherbe esni és népesíteni? Ugy tudom ahhoz is minimum két ember kell.:D

2016. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Chaosix


Ki termékenyítene meg? :D A gyerekeid egymással dugnának vagy mi?


Hát én valószínűleg kicsinálnám magam már az első napokban, annyit innék. :/

2016. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%
"de ha én lennék az utolsó ember a Földön akkor, hogy tudnék teherbe esni és népesíteni?" vannak ám spermabankok ott lehetne válogatni
2016. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Én már gondolkoztam ilyenen, de ott maradt legalább egy ellenkező nemű is :D


Szerintem egy idő után megbírkóznék a helyzettel, nem vagyok antiszocális de jól bírom az egyedüllétet, valamilyen szinten igénylem is. Kutyák elvileg vannak, a sajátjaim maradnának is velem, aztán elindulnék felfedezni Európát és szerintem maradnék is itt, többi kontinenshez képest egész biztonságos :D


Szeretek horgászni, azt biztos sokat űzném, emellett rengeteg új dolgot is ki lehetne próbálni.

2016. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

Hát az ismerőseim, szeretteim hiányoznának.


Ezt leszámítva én k..vára örülnék neki, minden nap egy álom lenne.


Gondolj csak bele, bemész egy moziba, olyan filmet nézel amit akarsz, bemegyek az Alleeba, ott ingyen lenne minden. Beülhetnék akármelyik autóba, repülőbe, hajóba, csapathatnám versenypályákon, vagy bringázhatnék kedvemre.


Mellette elkezdenék megtanulni dolgokat, hátha be tudok üzemelni 1-2 nagyobb áruházat, áram, víz legyen, élelmiszerek meg olyanok vannak, hogy egy életre bőven elegendőek. Lakásnak meg választanék mondjuk valami Passzívházat, azt nem nagyon kell fűteni meg semmi.


Mondjuk esélyes lenne, hogy ember nélkül elszabadulnának az állatok, szóval kellene önvédelem is kóbor kutyák ellen mondjuk. Rendőrségi védőfelszerelés, fegyver ilyesmi.


Vagy érdekes lenne bemenni idegen házakba, megnézni ki hogy él, kinek milyen dolgai, képei vannak, minden élet egy új történet lenne.


Összességében tekintve hogy az életem nagy százaléka amúgy is a gép előtt ülve telik el egyedül, valószínűleg jól ellennék.


Legnagyobb szabadságot az adná, hogy nincs pénz, nincsenek határok, simán elvihetek egy milliós bringát tekerni, vagy simán ihatok a legdrágább borokból, simán bemehetek bárhova anélkül hogy szólna érte bárki. Ha akarnám akkor felrobbanthatnám a fél várost, abból se lenne semmi.


Vagy vezethetnék vonatot, aztán később ha már unom magam, akkor jöhetne a repülő, helikopter, azokkal nagy valószínűséggel úgyis lezuhannék és véget érne a móka. Ha mégsem akkor meg szimplán király lenne.


Aztán kitudja, lehet hamar elvinne valami betegség amit orvosok hiányában nem tudnék magam kezelni. Mondjuk egymagam élve törekednék a természetes gyógymódokra és egészséges ételekre, úgyis csak ingyen leveszem őket a polcról.


Vagy szeretek horgászni, maketteket csinálni, olvasni, gépezni...annyi időm lenne amennyit csak akarok, nem lenne kötelező munka, csak ami az ellátásomhoz kell.


Mindent összevetve király lenne.

2016. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2%

Ahogy egyik válaszoló mondta, vannak spermabankok.

"A gyerekeid egymással dugnának vagy mi? "

Igen, a gyerekeim egymással dugnának hogy benépesítsék a földet.

2016. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Többen is írtátok, hogy jól bírnátok az egyedüllétet. Igenám, de nagy különbségek vannak az egyedüllét és egyedüllét között. Otthon, a szobátokban egydül lenni a nap nagyrészében jó dolog tud lenni, tudván, hogy bármi baj van, hamar lenne segítség. Viszont ha nem lenne más ember, az közel sem lenne ilyen. Én szeretek egyedül lenni, igénylem is. Viszont többször is előfordult, hogy el kellett mennem olyan helyre, ahol egész éjszaka kint voltam az erdő közepén egyedül, térerő nélkül. Mindenhol állatok, aggresszív kutyák szabadon sétálgattak. Ennek ellenére nem volt olyan nagyon veszélyes maga a hely, de a puszta tudat, hogy ha bármi történik ott velem, akkor senki nem fog segíteni, hiszen nem tudok segítséget kérni senkitől, bórzasztóan nyomasztó volt. Ez a tudat pedig meglenne egy olyan világban is, ahol egyedül Te élsz a bolygón. Ez egyáltalán nem olyan, mint most amikor egyedül vagy. És ez totál tönkrevágná a dolgok előnyeit.
2016. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!