Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy törnétek ki a lúzerség...

Ti hogy törnétek ki a lúzerségből, ha minden nap depresszióval kelnétek-feküdnétek és világ életetekbe lusták lettetek volna?

Figyelt kérdés
Ha kicsit jobban odateszitek,vagy megerőltetik magatokat,akkor még jobban eluralkodik rajtatok a depresszió. Én ennek a megfejtésén dolgozom már évek óta, de gondolom még sokan mások is. Szakember,gyógyszer se segít sokat hosszú távon. Ezzel a haldoklással töltöm minden napom és nem jutok egyről a kettőre.

2018. febr. 21. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

A gyógyszer nem megoldás,hanem MÉREG! Az segít,ha hiszel magadban,mert bármilyen helyzetből ki lehet kerülni. Nincs olyan rossz dolog,ami örökké tartana,minden a hit(önbizalom) kérdése.

A depressziónak az elfojtás az oka,úgy lehet megszüntetni,ha kiadod az érzelmeidet és nem fojtod vissza.

Mindenből ki lehet mászni,nincs lehetetlen,csak gyenge akarat!

A siker nem attól függ,hogy valaki hogy tanul,hanem hogy ÖNBIZALMA VAN ÉS NEM AKAR MEGFELELNI!

2018. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam, de napiszinten van lerombolva. Nem akarok senkinek se megfelelni, épp ezért is vagyok magányos már évek óta.
2018. febr. 21. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát ha már így predesztináltad, hogy lusta maradsz és romlik az állapotod, ha próbálsz kijönni ebből a toxikus állapotból, akkor mégis milyen válaszokat vársz?


Mondok egyet: naponta csinálj meg 15 békaügetést és minden kedden este tapsolj bele egy fa odvába. Hátha használ...

2018. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Én is ilyen rosszkedvű vagyok.

Pár napja csak úgy magától mintha elszállt volna, baromi jó volt... De most megint visszacsúsztam. A rendszer nyomorít minket

2018. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Keress barátokat magadnak, igaziakat. Csökkentsd a stresszt, állítólag a túlzott stressz a depresszió oka.
2018. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy célokat tűzök ki magam elé, így lenne értelme felkelni. Tényleg ezt tettem, és sokkal jobban érzem magam. Motiváció nélkül nem élet az élet.
2018. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Le kell szarni a negatív megjegyzéseket és hinni magadban.

Semmilyem rossz dolog nem tarthat örökké! A siker meg az önbizalom UGYANAZ!

2018. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem ott bukik el a nagy önbizalom megtartása, hogy látom ki hol jár az életben, miket ért el és hozzájuk képest sehol nem vagyok. Ti hogy kezelitek ezt a mindennapokban?
2018. febr. 21. 22:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindenki sokkal többre képes,mint amennyit elhisz magárol. Nincs az a nehéz helyzet,amiből ne lehetne kimászni...ha lenne,már eláshattam volna magam.

Az egész ott kezdődik,hogy elhiszed,hogy sikerül,akkor sikerül is,ennyi!

2018. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval, ha jól értelmezem ilyen szituációban nagyon fontos a hit, hogy ki mit hisz el magáról és a jelenlegi helyzetéről. A baj az, hogy már nem tudok semmiben se hinni, kiégett az a receptorom és úgy érzem végleg.
2018. febr. 21. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!