Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valahogy elérhetem, hogy...

Valahogy elérhetem, hogy vastagabb legyen a csuklóm?

Figyelt kérdés
Genetikailag (anyám ágáról) vékony a csuklóm, és nincs olyan óra, ami felmegy a kezemre úgy, hogy nem csúszik fel a karom közepéig. Valahogy lehet ezellen tenni? Edzett és relatív izmos vagyok, de emellett vékony is. Mit tudok a csuklóm érdekében tenni? 14/f

2018. febr. 22. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Még sokat fog vastagodni. :)
2018. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alkarra vannak jópofa gyakorlatok. Wrist roller-nek hívott a legyegyszerűbb, ehhez kell egy rúd meg egy súly (vizes palack).

[link]

2018. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*legegyszerűbb
2018. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. febr. 22. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen a csuklód nem lesz nagyobb.Mert utólag a csontokat és az inakat stb méretét nem tudod növelni és formázni.

Az izmaidat növelheted alkarod bicepszed vastagodni fog.

De sajnos próbálj meg kisebb órákat keresni.

Egyébként ne sajnáld mert optikailag jól néz ki a vékony csukló mert mellette vastagabbnak fog tűnni az alkarod és a bicepszed ;)

2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csuklónál nincs izom, csak inak, mindig vékony marad a csuklód. Vannak vékony csuklóra való órák, nekem is voltak teljesen rendes óráim kislánykoromban is, pedig most is 14 centis a csuklóm :) S ez már így is marad. Nem baj, látványosabb lesz, ha majd izmosodik az alkarom...
2018. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a vakolás is jót tesz neki
2018. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az óraszíjra üss egy lyukat oszt kész
2018. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Igen, gyakran csináltam mikor új házba költöztünk, de eredménye nem lett :D

Utolsónak: Használtam már a módszert, de egy elegánsabb fémszíjas óran az elég nehéz. :) :D

2018. febr. 22. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Órás üzletekben boltokban (nem gagyi helyeket)

Utánna kell kérdezni biztos hogy van rá mód hogy egy fém óra kapcsát is kisebbre alakítsák!

2018. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!