Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Valahogy elérhetem, hogy vastagabb legyen a csuklóm?

Genetikailag (anyám ágáról) vékony a csuklóm, és nincs olyan óra, ami felmegy a kezemre úgy, hogy nem csúszik fel a karom közepéig. Valahogy lehet ezellen tenni? Edzett és relatív izmos vagyok, de emellett vékony is. Mit tudok a csuklóm érdekében tenni? 14/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: csukló, genetika, kéz

2018. febr. 22. 19:46  Privát üzenet  

A válaszok
Még sokat fog vastagodni. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. febr. 22. 19:50 Privát üzenet

Alkarra vannak jópofa gyakorlatok. Wrist roller-nek hívott a legyegyszerűbb, ehhez kell egy rúd meg egy súly (vizes palack).

[link]

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2018. febr. 22. 19:52 Privát üzenet
*legegyszerűbb

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2018. febr. 22. 19:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

# 4/10Időpont 2018. febr. 22. 19:59 Privát üzenet

Közvetlen a csuklód nem lesz nagyobb.Mert utólag a csontokat és az inakat stb méretét nem tudod növelni és formázni.

Az izmaidat növelheted alkarod bicepszed vastagodni fog.

De sajnos próbálj meg kisebb órákat keresni.

Egyébként ne sajnáld mert optikailag jól néz ki a vékony csukló mert mellette vastagabbnak fog tűnni az alkarod és a bicepszed ;)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2018. febr. 22. 20:00 Privát üzenet
Mivel csuklónál nincs izom, csak inak, mindig vékony marad a csuklód. Vannak vékony csuklóra való órák, nekem is voltak teljesen rendes óráim kislánykoromban is, pedig most is 14 centis a csuklóm :) S ez már így is marad. Nem baj, látványosabb lesz, ha majd izmosodik az alkarom...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2018. febr. 22. 20:06 Privát üzenet
a vakolás is jót tesz neki

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. febr. 22. 20:09 Privát üzenet
Az óraszíjra üss egy lyukat oszt kész

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2018. febr. 22. 20:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Igen, gyakran csináltam mikor új házba költöztünk, de eredménye nem lett :D

Utolsónak: Használtam már a módszert, de egy elegánsabb fémszíjas óran az elég nehéz. :) :D

# 9/10Időpont 2018. febr. 22. 20:39 Privát üzenet

Órás üzletekben boltokban (nem gagyi helyeket)

Utánna kell kérdezni biztos hogy van rá mód hogy egy fém óra kapcsát is kisebbre alakítsák!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2018. febr. 22. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok, mik az első benyomásaitok egy olyan srácról aki "trógerül" öltözködik. De jól áll neki. Szürke melegítő nadrág, jó cipő, kabát helyett egy vastagabb pulcsi alatta...
Az igaz hogyha a "baba arcszőrzetet" leborotválom az arcomról akkor egyre több és vastagabb szálú arcszőrzetem lesz?
Fiúk! Nektek milyen típusú lányok jönnek be? Kit sorolnátok már a vastagabb kategóriába?
Miert van az hogy a felnotteknek vastagabb a karuk, mint a fiatal huszas evek elejen jaroknak?
Férfitársaim, ti a vastagabb, vagy a vékonyabb combú lányokat tartjátok szexibbnek?
Egy örök vesztes vagyok? Lehetek még sikeres? Elérhetem az álmaimat? Hogyan?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!