Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen magasságra számitsak?...

Milyen magasságra számitsak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó! 17 éves vagyok és csak 178 cm és nem tudom de nagyon szeretnék nőni hogy van e rá esély. Bátyám 184cm nagyon szeretnék annyi lenni és nem tudom van e rá esélyem. Szoktam neha sörözni ha az befolyásolja. Köszönöm a válaszokat előre is !
2018. febr. 22. 20:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és utólag 2 haverom is 17 éves és mégis 185cm magasak. Pedig az apjuk kb 175cm
2018. febr. 22. 20:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Genetika az egész, van aki füvezik ennyi idősen minden hétvégén, mellé még iszik is, és már egyébként sem alacsony...
2018. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál!. Akkor már nem nagyon növök? 185 a cél :/ ha sportolok akkor sem? Nem játszik közben ?
2018. febr. 22. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
25 éves korodig nőhetsz, simán lehetsz 184.
2018. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál! Nyárra szeretnek 183 lenni lehet valamit tenni ami közbe jatszik ? Ha sétalok vagy futok vagy eddzek? Es ha többet eszek?
2018. febr. 25. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
A magasság genetikailag kódolva van, megfelelő életmóddal kihozhatod magadból a beprogramozott maximumot, ami az esetedben lehet 185 cm. Napi 8 óra pihentető alvás, megfelelő fehérje bevitel, hal, tojás, húsok formájában, vitamin, nyomelemekben dús táplálkozás: spenót, sóska, káposzta, stb, és sport, pl kosárlabda, illetve kitöréses futás, ami azt jelenti, hogy átlagtempóval futás közben hirtelen felgyorsulunk majd visszalassulunk, ez jelentősen megemeli a növekedési hormon szintet.
2018. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hu köszönöm a választ. Értem. Elkezdek sportolni. Mit ajánlassz? Focizni imádok de már unom 😕
2018. febr. 25. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előbb írtam: kosárlabda, futás.
2018. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valaki azt feltételezte nekem hogy futástól nem növok.

De ma elkezdtem csinálni a kitöréses futást. Majd 2 3 honap mulva megnézem jött e 2 3 cm 😕 de kosárlabdazni nem igen tudok de csinálom majd.

2018. márc. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!