Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ha nem megy semmi jó mese...

Ti ha nem megy semmi jó mese a tv-ben akkor kepesekvagytok ti is megnezni olyan dedo mesét mint PL az umi zumik? 19f

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem. 26f
2018. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ott az internet, akkor ott nézem a sorozatom. 15/L
2018. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nezek olyat ami hulyeseg. Inkabb olvasok vagy nezek neten filmet...
2018. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Mivel vagy 20 éve nem tetszik a tévéműsor, nem, netezek.

Nagy hülyeséget soha, semmilyen körülmények között nem nézek. Annyira dolgot kéne látnom az életben, jobb nem pazarolni butaságokra (mondom itt lógva a gyk-n, ami néha jó és fejlesztő, de sokszor nem)...

2018. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezért nem nézek TV-t. Úgy gondolom magamról hogy igényes vagyok azzal szemben amit nézek. Erre van az internet.
2018. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alapvetően ritkán nézek tévét. Nem sznobságból, egyszerűen csak van más dolgom, és amikor épp ehhez van kedvem, akkor is ritkán van olyan, ami érdekel. Viszont nemrég kötöttem rá a tévémet egy számítógépre, amit abból a célból raktam össze, hogy majd tudok rajta filmeket nézni, és ezt nem is nagyon fogom másra használni. A korábbi meg megmarad dolgozni és netezni.
2018. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert annál magasabb szellemi szinten mozgom, Shaun, a bárány c. a kedvencem, az gyurmakutya pofijába beleszerettem, mert olyan morcos.
2018. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!