Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok elalvás előtt...

Ti is szoktatok elalvás előtt gondolkodni önmagatokról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy nektek is van-e arra igényetek, hogy mielőtt elalszotok, afféle önvizsgálat részeként átgondoljátok-e az eltelt napot/hetet, értékelitek aznapi cselekvéseiteket, egyéb megnyilvánulásaitokat? Vagy csak kimerítitek magatokat valamilyen tevékenységgel, esetleg álomba is úgy merültök, hogy még megy a tv/zene és még kezetekben a telefon, hogy ne kelljen gondolkodni, szóba állni önmagatokkal, a kényes kérdésekkel, a lelkiismeretetekkel?

2018. febr. 23. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

De nekem pár éve nagyjából változatlan enkepem van, illetve ha gondolkodom is a dolgaimrol azt se elalvás előtt hanem munka és vacsi utan szoktam.

Az ágyban YouTubeozok kicsit aztán alszom.

26/f

2018. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én romantikus leszbikus történeteket írok fejben elalvás előtt, hogy elkerüljem az önvizsgálatot, amit az agyam az akaratom ellenére próbál rám erőltetni. Őszintén szólva jó kis rendszer ez, általában be szokott válni.
2018. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Igenyem nincs ra, mert emiatt vagyok alvaszavaros, hihetetlenul nehezen es sok ido utan tudok csak elaludni, mert egyfolytaban jar az agyam, es keptelen vagyok leallitani. Sajnos ez vilageletemben igy volt, es most, 29evesen sincs maskepp, szoval gondolom ez igy marad. Tehat igen, minden egyes este teljes ön es eletelemzest tartok hosszu hosszu evek ota :D
2018. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igénylem is.
2018. febr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent szeretek átgondolni utólag, mert a helyzetek hevében meghozott döntéseim nem mindig a legjobbak, így azokat próbálom elképzelni, hogy hogy kellene legközelebb. Sajnos ez gyakran alváshiányhoz vezet. :D
2018. febr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy időszak, amikor igen. A napi elb×tt dolgaimon rágódtam ilyenkor, mit-miért-hogyan tettem/nem tettem, "mi lett volna, ha...", stb. Ma már egyre kevésbé teszem ezt, mert az évek alatt nem változtam semmit, továbbra is lúzer vagyok.
2018. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

régen sokszor volt ilyen, ma már ritka


egyrészt napközben odafigyelek, hogy ne ártsak senkinek, másik, hogy este fáradt vagyok gondolkodni


estére már kb nem is tudom mi volt délelőtt..ha vmi szemétség besikerül az persze nem hagy aludni..

2018. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen önmagamról és az emberekről akik fontosak nekem.

De az állataimról a munkámról,sportról

másnapi tevékenységekről stb.


Törekszem megtalálni az egyensúlyt és hálásnak lenni azért,hogy élhetek....


N/43

2018. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2018. febr. 23. 09:41
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább a félig-meddig barátnőmre (alakulóban van, nem tudom milyen szót használjak)
2018. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!