Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legjobb pillanata?

Mi volt életed legjobb pillanata?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelmemmel az első csók.

19 voltam, fülig szerelmes. Kiszemeltem a srácot, meghódítottam, elkezdtünk ismerkedni. Minden szép lassan történt. Először csak beszélgettünk sokat, sokat, sokat, aztán megfogta a kezem, aztán buszig kísért... Aztán egy decemberi napon a megállóban beszélgettünk, vártuk a buszt, szállingózott a hó, ott volt a sok buszra váró ember, beszélgettünk, fogta a kezem és egyszer csak megcsókolt. :)

Utána volt egy fél éves rémes kapcsolatunk, de akkor és ott madarat lehetett volna velem fogatni. Tökéletes volt.

2018. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felvettek a jelenlegi munkahelyemre, és otthagyhattam azt a lepra helyet, ahol dolgoztam. És kiderült, hogy túl szerénynek találták a kért bérösszeget, megdobták egy "kisebb" összeggel. Azóta nincs problémám. :)
2018. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszültem az első gyermekemet, felsírt pont déli 12-kor és akkor kezdtek harangozni is!
2018. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mindig változik. Most azt tudom mondani hogy egy múltkori álmom. Igaz ugyebár nem valóság de annyira valóságos volt. Az öt éve elhunyt testvérem vállán sírtam. Szívesen gondolok vissza rá.
2018. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok csak egyet kiváltasztani. Sokszor voltam kicsattanóan boldog, nálam ez az érzés legtöbbször utazáshoz kapcsolódik.
2018. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Találtam egy jó munkahelyet, ahová felvettek dolgozni. A munkámat szeretem, nincs okom panaszkodni. :)
2018. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lelki szerelmem lelke egyesült velem és suttogott hozzám a végtelen egységben egy halál közeli élményben.
2018. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam egy nagyon szuper emberrel még 2005-ben. Sokat jelentett számomra.
2018. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!