Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Számotokra mi volt a nyár...

Számotokra mi volt a nyár legnagyobb, legjobb pillanata?

Figyelt kérdés
Antonini szülinapja XDXD

2012. szept. 1. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor fater kemón volt és anyukám éjszakás egyedül itthon reggelig fent voltam, napfelkeltét néztem, játszottam stb. k***a jó volt XDD
2012. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
K*rva messzire elmentünk a haverokkal biciklivel úgy hogy a szülők nem tudták, aztán nagyon nehezen találtunk haza. A többiek paráztak hogy mi lesz (na jó kicsit én is) de nagyon élveztem.
2012. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Apud kemón volt és ez volt a legjobb pillanat? Hm...:/:D


Idei nyáron talán az amikor utolsó munkanapomat töltöttem :D

Akkor tényleg minden jól jött ki :D Az érzés hogy többet nem verek át embereket, az érzés, hogy többet nincs hajnali fél5ös kelés, és az hogy az a pasi aki annyira érdekelt mindig is, odajött hozzám és leszólított! :D

2012. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb: lagziban nagyon durván beittam, és iszonyat jót buliztam.

A legrosszabb: mikor másnap felébredtem fájó bordákkal és egy púppal a fejemen.

2012. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tavaj aratott kis ganját kóstolgattuk. Az egyszerûen annyira qrva jó volt, az a finom edes íz, meg az a gyantás illat *_*... NagyonŸ volt.
2012. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!