Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre az oldalra a többség...

Erre az oldalra a többség csak dicsekedni jár?

Figyelt kérdés

Sok példa van, de most csak egyet hoznék fel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


A kérdés az eltartott lányokhoz szólt.


Mellesleg: mire lehet elkölteni havi jelleggel több, mint 160 ezer Ft-t, ami csak kozmetikai termék?


2018. febr. 23. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
vagy csak kamu trollkodás. szándékos provokálás.
2018. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Trollkodni és provokálni, mégis olyan lelkesen mintha fizetést kapnának érte.
2018. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még az életben is, így van. Az ember mindig (elég sokan) beleköti a mondanivalójába, hogy ő nagy ember, nem akárki, tiszteljék, szetesség.


A héten ezeket hallottam "akkoriban építésvezetőként dolgoztam Németországban"

(Még véletlenül sem takarítóként)

"Mert nekem a tanári végzettségem mellett müszaki...igen a gyerekek ezt velem nem csinálták meg, máskülönben visszamegyek a pályámra, mérnök."


Persze sokkal kulturáltabb szavakat használt, de a lényeg a poziciója, hogy ő nem akárki, ezt mindig belefűzzük a mondandóba, lásd azt a beképzelt majmot Havas Henrik, Heti Hetes. Mindig hívalkodott, hogy ő mekkora koponya.


160 ezer forint az semmire sem elég, ha kozmetikai lehúzás áldozata az ember. Pénzkidobás valami ér, de nem annyit. Pl a

2,1 millió forintba kerül egyetlen tubus

Angle and Weightman kenfefice .

La Prairie Skin Caviar 630 ezer forint.

The Essence 520 ezer forint. Ez egy lehúzó iparág, gazdagokra épül. Bármit megvesz, a teveszart is, csak 500 ezer forint legyen, ne 50 ezer, mert az alattvalók hadználják.

Szerintem ügyes dolog ez :) pénzük van, de eszük nem sok.

2018. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan ritkaság.

Aki 5-600-ezret keres simán kiad ennyi pénzt.


Van aki 250'-ezerből 100-at piára cigire költ -az sem jobb.


Egy baráti társaságban ismertem egy sznob csajt aki ilyen 50-70ezres arckrémeket dobált a kukába mert nem volt jó neki... -hát még véletlen se ajándékozta el!

Ez itt a linkben'legalább adakozik.


Az említett nő akiről beszéltem a megmaradt hidegtálakat ami még jó volt a kutyákkal etette meg.

A méregdrága ruháit ami nem tetszett széttépve dobta ki.

2018. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik budapesti high end luxusruhaüzletbe lévő farmerdzseki tetszik. 290ezer Ft

A turiban ugyan olyan kinézetűt 500 max 1000Ft-ért megkapod. :D

2018. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!